Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

olivierofm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olivierofm

  1. Zrobiłem backup, ale fakt, jak się nie wie, to się nie koduje.
  2. Właśnie się odezwał🥳ale już temacik ogarnięty. Dzięki za reakcję😎
  3. Zmieniałem w aplikacji. Ale już ogarnięte, chat gpt pomógł🤣 W module 46 musiałem zaznaczyć jakieś bity i ruszyło, ale nie pamiętam już w jakich🤦🏼‍♂️
  4. olivierofm opublikował(a) temat w Małopolskie
    Witam. Mam pytanie, czy jest ktoś z Nowego Targu lub okolic, kto ma oblatanego vcds'a. Pilnie potrzebuję rozwiązania problemu z otwieraniem szyby i bagażnika z kluczyka, bo sam kodowałem OBDeleven i się coś wysypało🙈🙈🙈 Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc.
  5. Witam. Bawiłem się obdeleven3🙈🙈🙈 i se kodowałem różne bajery. I przypadkiem zauważyłem, że nie otwierają się szyby i bagażnik z kluczyka - wszystko działało przed. Ktoś pomoże? Od razu powiem, że vcds jest dla mnie czarną magią.
  6. Tak zamierzam, ale ten tekst z ta pompą mnie trochę martwi
  7. Wczoraj kupiłem a4b9 2.0TFSI w quattro i s-tronicu z 2017 roku i chciałbym lać dobrą oliwę do silnika, tylko po przejrzeniu tego wątku i wszystkich wypowiedzi już zgłupiałem: padły już 0w20, 0w40, 5w30 i nawet 5w40. Do jasnej anielki, niech mi ktoś udzieli konkretnej i merytorycznej odpowiedzi. Wcześniej miałem b8 2.0TFSI 211KM CPMA i lałem RAVENOL 5W40 VST USVO TURBO i było git, ale teraz ten silnik jest nowszy i podają inne normy. Panowie co wlać, żeby silnik był zadowolony i cieszył, wszystkie inne powody mnie nie interesują.
  8. Ok, nie skojarzyłem... pzdr
  9. Witam, sorki, że odgrzew temat, moje Audi a4b8 2013 rok, mam alarm i też zapytam: czy u mnie można zakodować domykanie szyb przy zamknięciu? Bo z pilota mam funkcję taką...
  10. Super, dało radę. Moja a4 z USA 2013 rok. Tak jak kolega wyżej pisze: kodowanie, a po kodowaniu reset według instrukcji powyżej i są litry, a też mam concert'a. Pozdrawiam
  11. Tak, mają po prostu umowę z Shellem i osobiście uważam, że lepiej, bo Castrol to można lać, ale do kosiarek... Pozdrawiam...
  12. zmienolej.pl Wszystko mają ori i tylko u nich kupuję - polecam...
  13. Wielokrotnie polecany był ten: Ravenol VST Turbo 5W40 - sam teraz taki używam.
  14. Patola z tym moim homelinkiem?, auto z USA to fakt, może dlatego. Jest kilka filmików na YouTube z programowaniem , niby takie proste, że na jednym to nawet kobita sobie poradziła, a u mnie lipa...
  15. Jednak zalałem: RAVENOL Turbo VST 5W-40 USVO i uważam, że to najsłuszniejszy wybór... PZDR
  16. W sumie masz rację, dzisiaj w głównej mierze płaci się za markę...
  17. A po czym doszedłeś do takich wniosków?
  18. olivierofm odpowiedział(a) na mustang-92 temat w 2.0TFSI
    Użytkuję autko z takim silnikiem ponad rok i nie mam z nim żadnych problemów, świetnie wkręca się na obroty, jest bardzo dynamiczny i elastyczny, oczywiście ja ma w quattro. Co do oleju, jest to już jednostka poprawiona i nie wciąga potwornie oleju jak inne. Ja jeżdżę dużo, dynamicznie i głównie trasy, więc jak mi wciągnie pól litra na 2tys to tyle...
  19. Mam to samo co Ty... Kto zmienia olej po 3klockach? Chyba, że latasz promem kosmicznym i zmieniasz olej co godzinę, albo przez 5 lat robisz trasy: dom - kościół - biedronka...
  20. Jezuśku Nazareński, już tyle tych tematów oczytałem się i Twoich DEV wypowiedzi również, żeby lać 5W40, że z dobry miesiąc się zbierałem na zakup i w końcu padło na: Millers CFS 5W40 NANODRIVE i kupiłem go, a teraz znów mnie coś podkusiło i przysiadłem na necie, żeby poczytać o tych całych specyfikacjach i normach VW i doczytałem, że ten 5W40 nie spełnia norm jakie są zalecane do mojego silnika a na tym co kupiłem to w ogóle są jakieś inne jeszcze... RATUNKU - bo już mi się mózg zlasował
  21. To, który lepszy: CFS 5w40 SKLEP.MILLERSOILS.PL Pasuje do silników samochodów używanych do szybkiej jazdy po drogach, wyścigowych, rajdowych, wyścigów górskich, sprintów. W pełni syntetyczny... czy ten: Synthoil High Tech 5W-40 Autoryzowany sklep Liqui Moly LIQUIMOLY.SKLEP.PL W pełni syntetyczny olej lekkiego biegu do nowoczesnych silników. Redukuje zużycie paliwa.
  22. 6k? To raczej przy ostrym butowaniu silnika... Chyba, że kolega szaleje to i owszem... Ja wymieniam co 10 i jest prawie jak nowy - serio serio? Tylko, że ja mam PB
  23. Super, daj znać jak Ci się jeździ i jak niunia na niego reaguje... Wymieniaj co 10k nie zubożejesz, a silnik się odwdzięczy... Pozdrawiam
  24. Lej co napisał Dev: MILLERS CFS 5W40 NT+ A nie pożałujesz...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.