Skocz do zawartości
IGNOROWANY

po wymianie rozrzadu popychaczy nie chodzi na lpg


misiek547

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio w aucie wymieniałem rozrząd i popychacze (szklanki). aby wszystko ogarnąć musiałem zdemontować listwę wtryskową aby łatwiej się pracowało po złożeniu wszystkiego do kupy auto przestało jeździć na lpg. mianowicie starsznie mocno pooszarpywało. podłączyłem przewód do starownika lpg próbowałem zrobić chociaż auto kalibracje mnożnik idzie powyżej 2. Wtryskiwacze i reduktor wymienianie ok 3 miesięcy temu. sterownik stag 4plus listwa wtryskowa hercules blue reduktor tomasetto at-09 nordic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wszystko jeszcze raz - z punktu widzenia mechanicznego. Sterownik nie potrzebuje nowego ustawiania bo wymieniłeś rozrząd. Tu nie powinno być żadnej zmiany. Sprawdź dokładnie wszystkie kable od LPG. Błędu żadnego centralka LPG nie wywala? Świece w jakim stanie? Cewki ok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2018 o 12:42, misiek547 napisał:

Witam ostatnio w aucie wymieniałem rozrząd i popychacze (szklanki). aby wszystko ogarnąć musiałem zdemontować listwę wtryskową aby łatwiej się pracowało po złożeniu wszystkiego do kupy auto przestało jeździć na lpg. mianowicie starsznie mocno pooszarpywało. podłączyłem przewód do starownika lpg próbowałem zrobić chociaż auto kalibracje mnożnik idzie powyżej 2. Wtryskiwacze i reduktor wymienianie ok 3 miesięcy temu. sterownik stag 4plus listwa wtryskowa hercules blue reduktor tomasetto at-09 nordic.

Odłączałeś wtyczki od wtryskiwaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisze trochę późno może komuś się przyda kiedyś. Mianowicie miałem święta cała listwe wtryskowa i wpadł jakiś paproci do niej i przyjęło jeden wtryskiwacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...