Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy da się wymienić kierownicę z 4 na 3 ramienną bez podłączania VAG'a ?


radzisz22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mialem kiedys 2 razy taki problem ze polila mi sie lampka od airbagu i za wylaczenie lampki koles wzial 100zl. Drugim razem mialem cos takiego, ze po przekreceniu stacyjki wogole nie zapalaly sie poduszki ani nic nie znikalo-jak ma miejsce normalnie ze sie pala i znikaja, a mialem wszystkie. Teraz chce wymienic stara 4 ramienna na 3 ramienna, i nie chce miec tego problemu, aby znowu jechac do elektryka bo to sporo mnie kosztowalo a teraz wszystko jest git, jednak kierownica mi sie nie podoba ta stara szperalem sporo na forum o wymianie i wiem jaki mam wielkoklin ze 17 mm, znalazlem opis jak krok po kroku zdjac stara, ze niby pasuje stara tasma ale nie ma niczego jak podlaczyc itd. Jestem laikiem wiec jak bede widzial zdjecia jak krok po kroku podlaczac nowa poduszke od rzeczy ze starej bede bardzo wdzieczny pozdrawiam zaznaczam ze chodzi mi glownie o zdjecia dla zoobrazowania dziekuje serdecznie

mam jeszcze jedno pytanie czy jak wyjme stara kierownice i bede chcial wlozyc ta nowa 3 ramienna to czy cos bedzie trzeba lutowac i jezeli tak to co?i 2 moje pytanie czy zeby dzialal klakson trzeba cos podlaczac czy wszystko polega na tym ze kabelki ze starej sie wyciaga wyjmuje tasme i wychodzace od tej tasmy kable podlacza pod nowa poduszke?O co chodzi ze w tej nowej w srodku jest jakby zielona tasma do czego ona sluzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba lutować, tak jak czytałes ważny jest rozmiar wieloklina bo inaczej trzeba zastosować przejściówke. Podczas wymiany odepnij aku, chociaz ja wymieniając kiere tego nie robiłem tylko musisz pamiętac żeby nie włączac zapłonu.

Swoja drogą 100zł za wykasowanie błędu poduszki to bardzo duzo :shocked:

Tutaj masz co nieco o wymianie kiery:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t30304.0.html;highlight=wymiana+kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...