[B5 AHL] Concert CD do B5 i od razu problemy

Witam wszystkich

Zmienilem radio z Concerta M4 na Concerta CD (Grundig) i jest kilka zgrzytów. Pomijam podswietlenie klawiszy i wylaczanie co 1 godz. - to nie jest problemem.

Do rzeczy , po kolei :

1. Przednie kanały w aucie nie zawsze dzialaja (tylne caly czas OK)

2. nie moge uruchomic zmieniarki CD (Panasonic DP600 wczesniej chodzila idealnie z Concertem kasetowym) , czy wyprowadzenia gniazda CD w obu radiach sa takie same ? Jak z poziomu Concerta II uruchomic zmieniarke , w kasetowym byl przycisk Mode a tutaj co ?

3. Zanika po jakims czasie dzwiek z pasma FM (AM i wbudowane CD dzialaja wtedy bez problemu) - i ciekawostka - RDS nadal chodzi pokazujac informacje!

Co począć ? Poradzcie..

Ad2. Wyjście na zmieniarkę jest takie samo, poszperałem jeszcze i możliwe że obsługa zmieniarki została wyłączona: http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/concert2.html - na samym dole jest opis kodowania.

>>>>>Ad1. Ktoś kiedyś miał podobny problem, winny był kabel od GALA. Z tego co kojarzę, to w ConcertCD aktywuje on system BOSE i odcina wzmacniacz przednich głośników.

>>>>>Znalazłem ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/concert_ii_czasami_przednie_glosniki_milcza-t46800.0.html;msg509399#msg509399

Post dokladnie "zadzialal" , dzieki Ci bardzo. Glosniki juz zalatwione.

Co do zmieniarki to musze wiec gdzies na VAGa podjechac , w pierwszej chwili juz myslalem ze padla ale podpialem spowrotem do Concerta kaseciaka i chodzi jak chodzila. W nowym Concercie jest calkowicie nieżywa , jakby bez zasilania- czyli moze byc jak mowisz wyjscie w radiu nieaktywne ? Tylko po co wogole to wyłaczac , nie rozumiem . Jaki sens tego ? Przeciez mozna nie posiadac zmieniarki i miec aktywne wyjscie na jej przyszle podlaczenie.

No i jeszcze raz wspomne o tym FM , dziwna sprawa. Zimne auto - niemal na 99% FM slychac , po jakims czasie dzwiek zanika , niekiedy znienacka spowrotem sie pojawia.

Dodam po kilku latach - radio było po prostu walnięte. Nie zebym go uzywał przez te wszystkie lata , poszlo do wymiany po kilku dniach :-) , potem Concert CD z A8 i chodzi podobno do dzis.