Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jakie ubezpieczenie?


Rekomendowane odpowiedzi

mam audi a4 b7 i konczy mi sie ubezpieczenie.. 

problem polega na tym, że jadę do niemiec na dluzszy okres czasu i dobrze by bylo miec lepsze ubezpieczenie lecz...

takie ubezpieczenie kosztuje w Proama 2,500zł OC+AC z assistance do 400km. 

problem w tym, ze mam przerysowany cały prawy bok i jak to jest w przypadku likwidacji szkody? czy jeżeli ktoś mnie walnie w ten bok to dostanę niższe odszkodowanie? Do lakiernika nie zdąrzę już postawić, bo zaraz muszę wyjeżdzać a terminy są odległe i takie to buty czy jest sens kupować AC w takim przypadku czy samo OC z holowaniem(koszt niecałe 800zł)? 

 

Pytam, bo nigdy wcześniej nie miałem styczności z AC i czy faktycznie jest takie przydatne? 

Edytowane przez qenik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC kupujesz na polskie warunki wiec trzeba dopytać jak to wygląda za granicą, tak samo Assisatnce nie wiem czy w ogóle jest sens bo niby do PL do mechanika chcesz wozić ???  Do AC robione są zdjęcia więc się nie bój jak coś to ubezpieczyciel wie jak zaniżyć odszkodowanie. A i wiek auta powyżej 10 lat to nie wszyscy chcą ubezpieczać czytaj tanio nie będzie.  Korzystanie z AC się np "zwraca" jak masz szkody parkingowe i nie ma sprawcy tyle że tracisz zniżki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś tobie walnie to AC jest ci niepotrzebne. Inaczej się to ma kiedy ty w kogoś trafisz. Wtedy z z Twojego OC "naprawiają" auto poszkodowanego a z AC twoje. Niestety po takiej akcji składka wzrośnie. A o ile? To można sprawdzić w porównywarkach.

Edytowane przez IreneuszK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...