Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b6 1.9 sedan wartość


Vipp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji że przymierzam się do sprzedaży mojej b6, chce wymienić na jakieś kombi i stąd decyzja o sprzedaży. Patrząc na otomoto i allegro b6 są ceny przeróżne... Swoją jeżdżę już prawie 3 lata, nie jest to jakiś golas ale też nie jakoś super wyposażona.  Mam nadzieję że ktoś chociaż trochę mi pomoże, ponieważ chcę ją sprzedać ale nie sprzedawać lecz szkoda mi jej bardzo z racji bez awaryjnosci praktycznie i taniej jazdy, zresztą sami wiecie że b6 to wdzięczne autka. 

 

Jest to 2001 rok, sedan z motorem 1.9 131km, przebieg na liczniku typowo polski 235 tys. Od 3 lat zalewany do silnika tylko motul, zmiany co 10 tys. 

Z ciekawszego wyposażenia to pół skórzane fotele, środek z alcantary, podgrzewane i w pełni regulowane elektrycznie. 

Kolorowy FIS 

Tempomat 

Trój ramienna kierownica, gałka zmiany biegów z aluminiowym pierścieniem 

Radio Android 7" 

Climatronic od 16 stopni 

4x el szyby 

8x poduszek powietrznych 

Całe wnętrze w kolorze soul, czarny, ładne pachnące i nie wytarte, wszystkie przyciski w fajnym stanie 

Ramiona wycieraczek areo 

Naglosnienie bose  

Podświetlane klamki, kratki nawiewów, w boczkach drzwi lampki czerwona ostrzegawcza i biała oswietlajaca podłoże 

Fabrycznie przyciemnione tylne szyby, usunięte oznaczenia modelu oraz silnika z tylnej klapy 

Felgi 17" oryginalne w niemal idealnym stanie poza jedną sztuką 

Żadnej rdzy na samochodzie 

Rozrząd wymieniony w lipcu tego roku, kompletny INA, do tego paski osprzętu oraz napinacz. 

Stan oceniam na bardzo dobry mimo swojego wieku 

Sprzedaje bo potrzebne kombi, najchętniej A4 b8 no ale nie wiem za ile wystawić moją sztuke. Zdjęcia pojawią się za chwilę 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Vipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...