Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nietypowa roleta w avancie


kleeju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanko w moje niunu z 1996 r. roletka z jednej strony jest za krtoka czyzby poprzedni wlasciciel wszadzil z inngo modelu???

z jedenj strony w gniezdze gdzie jest mocowana roleta jest okolo 3 cm przerwy wkurza mnie troche bo jak sa jakies wyboje to podskakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja roleta pasuje idealnie nie ma żadnego luzu trochę skrzypiała na wybojach więc została zastąpiona przyciemnianymi szybami :decayed: obecnie się na nią kurzy w garażu i czeka na ponowne włożenie jak będę auto sprzedawał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanko w moje niunu z 1996 r. roletka z jednej strony jest za krtoka czyzby poprzedni wlasciciel wszadzil z inngo modelu???

z jedenj strony w gniezdze gdzie jest mocowana roleta jest okolo 3 cm przerwy wkurza mnie troche bo jak sa jakies wyboje to podskakuje

może spadła Ci sprężyna w środku i daje taki efekt...

najlepiej by było jakbyś wrzucił jakieś foty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie coś przykrótka...

jutro zobaczę jak jest u mnie, zarzucę ewentualnie foty oraz zmierzę moją roletę[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 21:45_________________________________________________

jeśli weźmiesz tę fotę

dc3b99da9d81d8a2.jpg

to długość rolety od plastiku do plastiku (tej krawędzi do której domalowałeś dwie linie, będące częścią rolety, a nie loży w którą się je wkłada) to 128cm.

Natomiast loża jest taka sama... foto dam Ci później...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem padła Ci sprężynka w rolce na którą nawija się roleta, jak to rozkręcisz to zauważysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem padła Ci sprężynka w rolce na którą nawija się roleta, jak to rozkręcisz to zauważysz

Ale nie rozumiem co ma sprezyna do szerokosci rolety (dlugosci w wymiarze poprzecznym w stosunku do osi auta)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie za krótka roleta podmień sobie z kimś na zlocie albo ze znajomym i zobaczysz jak leży ta oryginalna jak dla mnie to ewidentnie nie z tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem padła Ci sprężynka w rolce na którą nawija się roleta, jak to rozkręcisz to zauważysz

Ale nie rozumiem co ma sprezyna do szerokosci rolety (dlugosci w wymiarze poprzecznym w stosunku do osi auta)?

w sumie :mysli: fakt nie powinno to mieć wpływu na długość całej rolety (ja miałem inny problem i coś tam rzeźbiłem i może dlatego coś mi się wydawało...) zwracam honor :wink4: , ale w takim razie czemu ta roleta jest przykrótka, przecież wygląda na ORI :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt sporo sobie liczą za ten drobiazg, najtaniej widziałem za 200zł :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...