Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Allroad Koło dojazdowe - dojazdówka - jaką kupić?


Pixieman

Rekomendowane odpowiedzi

Hello. To mój pierwszy, nierozwiązany (pomimo dojścia do krańców Internetu) problem motoryzacyjny w życiu - więc również pierwsza prośba o pomoc wśród szanownego grona miłośników Motoryzacji on-line:

Posiadam AUDI A4 B9 2016 2.0 TDI , rok 2016 . Jak wiadomo model Allroad w bagażniku ma akumulator, a w tej wersji dodatkowo kompresor 24V i zestaw naprawczy w Sprayu. Wogóle nie pomyślałem o kole zapasowym/dojazdowym, którego tam nie ma - wole miejsce bezmyślnie wykorzystałem  na linę holowniczą i własnoręcznie wykonane 5m kable rozruchowe - lubię pomagać. Niestety zdarzyło mi się uszkodzić koło i musiałem zawezwać lawetę - ponieważ "zestaw naprawczy" nie zdał egzaminu. Postanowiłem więc wyposażyć moje AUDI w dojazdówkę - i tu zaczął się mój problem. 

 Czy ktoś może mi doradzić gdzie i jakie koło zapasowe kupić (ewentualnie wraz z systemem mocowania) żeby pasowało ono w gniazdo wraz z umieszczonym tam akumulatorem? ASO zaoferowało mi odpowiedni "zestaw" za ponad 3000 netto, bez podania informacji odnośnie numerów części /typu koła itp.

Byłbym niezmiernie wdzięczny za podpowiedzi. Zaznaczam od razu, że Allegro, OLX oraz Ebay (w całej Europie) mam już rozeznany i odpytany - żadna zamieszczona tam oferta zgodna w tytule i opisie z A4 B9 Allroad, nie jest zgodna z faktami. Zacząłem nawet pisać do sprzedawców prośby, żeby zmienili opisy aukcji - i nawet przyniosło to skutek - obecnie wyszukiwarki na ww. portalach wyświetlają "0" ofert na zapytania "A4 B9 Allroad dojazdówka/koło zapasowe/ reserverad /notrad / spare wheel / emergency wheel"

Proszę o pomoc i pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widzę  że  stary temat ale też  szukam odpowiedzi na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...