Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocowanie błotnika przy słupku A lewy


Makale

Rekomendowane odpowiedzi

Pany i Panewki mam malutki problem. Wymieniam błotnik LP i drzwi LP (Quattro, szalone 131km z ALT i letnie opony tył =  :decayed:). Błotnik i drzwi już są w kolorze nurtuje mnie tylko jak powinien być zamontowany element o numerze: 8e0 853 921d. Za żadne skarby mi to nijak nie pasuje. Ma ktoś może jakieś foto jak to powinno być i jakimi śrubami? W ETCE nie mogę nigdzie też tego elemtu znaleźć. Stary element uległ destrukcji i kupiłem nowy z B7. Numery się pokrywały na Allegro z B6. Ja jakiś ślepy czy głupi :) Bo już sam nie wiem. Albo sprzedawca dał mi prawą stronę, ale chyba nie, bo po lewej mam spinki do mocowania nadkole, które się pokrywają z nadkolem, ale otwory na śruby już nie... Dwie śruby na T30 w kolorze nadwozia mocują błotnik przelotowo przez ten plastik do tego progu/słupka A, ale sam plastik jak powinien być zamocowany? Naprawdę zgłupiałem. Poratuje ktoś jakimś zdjęciem?

 

To samo się tyczy tego elementu: 8E0821111A (wygłuszenie/zakończenie błotnika między błotnikiem a drzwiami)

To z kolei jak jest zamocowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

://nemigaparts.com/pl/cat_spares/etka/audi/a4c/472/853100/

Edytowane przez greg2505
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten element idzie na przykręcony już błotnik tak i powinny być 3x spinka rozporowa w progu i przykręca się to 3x śruba dobrze patrzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykręcasz to do nadwozia na błotnik 3 śrubami,w progu powinny być plastiki w które wkręcasz śruby

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...