Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Światła dzienne w bi-xenonie


skulcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czytałem ten stary post http://www.a4-klub.pl/smf/swiatla_do_jazdy_dziennej-t9398.15.html, ale tak do końca nikt nie odpowiedział na ten temat.

Koledzy chwalili sie w temacie, że mają sposoby ale jednak nikt nie wrzucił żadnego schematu.

Prosze o pomoc ludzi którzy orientują sie w temacie.

Może ktoś ma doświadczenie z paskami led które warto kupić i wstawić ( pamietajmy jednak o cenie zeby była w granicach rozsądku )

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było coś odnośnie pasków z A6 C6 chyba - że niby idealnie pasują w reflektor - nawet ktoś ma wsadzone bo pamiętam że mało tych diód było i wyglądało to dziwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było coś odnośnie pasków z A6 C6 chyba - że niby idealnie pasują w reflektor - nawet ktoś ma wsadzone bo pamiętam że mało tych diód było i wyglądało to dziwnie...

Dokładnie tak było , ale mi chodzi żeby to zrobić w lampach to byłby mód na sercu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wsadzali w lampy... tuż za szkłem/plastikiem - pasowały idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę odpuscić temat bo staje się "de mode", jak już pisałem co drugi Logan i MB Sprinter na paskach LED śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale wsadzali w lampy... tuż za szkłem/plastikiem - pasowały idealnie

To tego nie widziałem . Musze poszukać.

Osobiście zastanawiam sie nad włożeniem w miejsce długich zepołu diodowego. Coś w stylu A6 lub A8 . Chce zeby w dzień nie jeździć na xenonach.

Co do dokładanech pasków led to robi sie już przerażające bo kazdy chce juz montuje gdzie popadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę odpuscić temat bo staje się "de mode", jak już pisałem co drugi Logan i MB Sprinter na paskach LED śmiga :)

Dokładnie. Dlatego ja sobie odpuściłem ten mod a też zasadzałem sie na niego na maksa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeżdżą... ale ma to swoje plusy... fakt że w oryginale to w oryginale...

mi się jednak średnio widziały te lampy B6 z diodami od C6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znalazłem fajny zespół diodowy, zamiennik 21 W. W sobotę spróbuje założyć to do długich i będzie jak ori.

Tylko na takie rozwiązanie się zdecyduje. Co do świetlnych pasków to już wystarczy ze w kadetach smigają :polew:

Wczoraj widziałem te lampy do B7 a`la B8 i tez nie podoba mi sie te upiększenie.

Jak zmajstruje i bedzię git to wrzucę zdjęcia .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nad tym myśle ... szkoda że te listwy z LED już zburaczały bo poważnie o nich myślałem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...