Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Światła dzienne w bi-xenonie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Czytałem ten stary post http://www.a4-klub.pl/smf/swiatla_do_jazdy_dziennej-t9398.15.html, ale tak do końca nikt nie odpowiedział na ten temat.

Koledzy chwalili sie w temacie, że mają sposoby ale jednak nikt nie wrzucił żadnego schematu.

Prosze o pomoc ludzi którzy orientują sie w temacie.

Może ktoś ma doświadczenie z paskami led które warto kupić i wstawić ( pamietajmy jednak o cenie zeby była w granicach rozsądku )

pozdrawiam

Opublikowano

było coś odnośnie pasków z A6 C6 chyba - że niby idealnie pasują w reflektor - nawet ktoś ma wsadzone bo pamiętam że mało tych diód było i wyglądało to dziwnie...

Opublikowano
  • Autor

było coś odnośnie pasków z A6 C6 chyba - że niby idealnie pasują w reflektor - nawet ktoś ma wsadzone bo pamiętam że mało tych diód było i wyglądało to dziwnie...

Dokładnie tak było , ale mi chodzi żeby to zrobić w lampach to byłby mód na sercu

Opublikowano

no ale wsadzali w lampy... tuż za szkłem/plastikiem - pasowały idealnie

Opublikowano

Radzę odpuscić temat bo staje się "de mode", jak już pisałem co drugi Logan i MB Sprinter na paskach LED śmiga :)

Opublikowano
  • Autor

no ale wsadzali w lampy... tuż za szkłem/plastikiem - pasowały idealnie

To tego nie widziałem . Musze poszukać.

Osobiście zastanawiam sie nad włożeniem w miejsce długich zepołu diodowego. Coś w stylu A6 lub A8 . Chce zeby w dzień nie jeździć na xenonach.

Co do dokładanech pasków led to robi sie już przerażające bo kazdy chce juz montuje gdzie popadnie.

Opublikowano

Radzę odpuscić temat bo staje się "de mode", jak już pisałem co drugi Logan i MB Sprinter na paskach LED śmiga :)

Dokładnie. Dlatego ja sobie odpuściłem ten mod a też zasadzałem sie na niego na maksa :)

Opublikowano

no jeżdżą... ale ma to swoje plusy... fakt że w oryginale to w oryginale...

mi się jednak średnio widziały te lampy B6 z diodami od C6...

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj znalazłem fajny zespół diodowy, zamiennik 21 W. W sobotę spróbuje założyć to do długich i będzie jak ori.

Tylko na takie rozwiązanie się zdecyduje. Co do świetlnych pasków to już wystarczy ze w kadetach smigają :polew:

Wczoraj widziałem te lampy do B7 a`la B8 i tez nie podoba mi sie te upiększenie.

Jak zmajstruje i bedzię git to wrzucę zdjęcia .

pozdrawiam

Opublikowano

też nad tym myśle ... szkoda że te listwy z LED już zburaczały bo poważnie o nich myślałem :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.