Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blow off, down pipe i nowy układ


virtzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Mam kilka pytań odnośnie pacjenta Audi a4 b6 1.8t cabrio quattro. 

Mianowicie chce w nim zrobić kilka podstawowych modów. I tu pojawia się problem. Jest to trochę kosztowne i nie chce robić wszystkiego na raz stąd kilka moich pytań. Serwis w którym planuje wstawić wydech z kwasowki może mi zrobić od razu fmica. Ale nie wiem czy nie powinienem od razu wstawić Blow offa i down pipe (choć turbo chciałbym wymienić dopiero za rok). Opłaca się taki biznes czy najpierw uzbierać więcej kasy na turbo i wtryski i dopiero zainwestować w downa i blowa? Może trochę banał ale od czegoś chce zacząć, a nie chce robić jednego kilka razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOV jest bez sensu w przypadku 1,8 t  zostaw ori Dv , downpipe możesz wstawić sobie choć by teraz ,bądź w trakcie robienia wydechu ,turbo i tak pewnie będziesz dawał hybrydę ,tak więc nie masz co się przejmować ,że coś potem nie będzie pasowało ,a temat układu wydechowego już będziesz miał zamknięty w 100%   następnie zaja bym się wykonaniem FMIC   .Opisane wyżej mody ,nie wiązą się z koniecznoscia ,korekcji softa .   potem jak dozbierasz kase na turbo i wtryski ,zamieniasz to wszystko jednego dnia i jedziesz na softa ,bądź zamieniasz tylko turbo ,a wtryski u tunera i robisz softa .

 

 

Widze ze jesteś z Gizycka to do olsztyna daleko nie masz ,zarówno downpipe ,jaki i spotrowy kat do tego silnika możesz zakupić u mnie  , podsyłam link do swojego fanpage ,zerknij sobie ,może się na coś skusisz .  

https://www.facebook.com/BM.Performance.Olsztyn/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...