Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Grzane fotele, regulacja lędźwi


Lolek94

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać! 

Wiem że temat był wałkowany tysiące razy  ale jest jedno małe aleee...

Wątki które znajduje są albo urwane bądź też grafiki które są dodane  w postach ze schematami po prostu wygasły bo są 2012r.

 Otóż,  moje audi  ma włożone fotele przednie grzane oraz elektrycznie regulowane lędźwie reszta jest manualna. 

 Grzanie działa. Ale mam problem bo lędźwie nie działają. 

Znalazłem że pod modułem MK ma być bezpiecznik do foteli  i ma być ich w sumie 3 u mnie jest tylko  jeden 30A  w pełni sprawny. 

Wszystkie bezpieczniki w skrzynce są okej bo sprawdzałem dzisiaj.  W innych postach znalazłem że niektórzy mają jakieś tam bezpieczniki gdzieś indziej ( Po stronie pasażera, za bezpiecznikami obok  modułu) a u mnie ich nie ma.  Wiem że czerwona kostka jest od lędźwi. Prąd jest w czarnym kabelku (coś mi się wydaje że tu jest problem).

Dodam tylko że nie wiem czy działały wcześniej bo auto doopiero kupiłem od handlarzaa... (nie polecam typa) 

Może ktoś to przechodził w ostatnim czasie?? Proszę o jakieś porady lub cokolwiek bo fotele są dane na maksa i  jak dla mnie jest nie wygodnie...

 

IMG_20190201_123610.jpg

IMG_20190201_125632.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w b6 ale w b7 pod mce jest bezpiecznik 10A od elektrycznych lędźwi, w b6 chyba tak samo powinno być. Dziwne że go tam nie ma bo kostki pod fotelami są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kdawid napisał:

nie wiem jak w b6 ale w b7 pod mce jest bezpiecznik 10A od elektrycznych lędźwi, w b6 chyba tak samo powinno być. Dziwne że go tam nie ma bo kostki pod fotelami są.

no dziwne dziwne. 

A wiesz może który pin w czerwonej kostce powinien mieć plus? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Lolek94 napisał:

no dziwne dziwne. 

A wiesz może który pin w czerwonej kostce powinien mieć plus? 

ten z czerwono białym przewodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, kdawid napisał:

 

ten z czerwono białym przewodem

W takim razi od czego jest brąz? Myślałem  że plus zawsze jest najgrubszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kdawid napisał:

brązowy w audi to zawsze masa czyli -

aa okej.  

zaraz podlece zobaczyc co i jak z tym ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź napięcie między biało-czerownym a brązowym, powinno być zawsze. Ale jeżeli nie działają obydwa fotele to raczej problem jest z bezpiecznikiem. Jeśli nie ma go pod MCE (a nie widzę, masz tylko termik od przednich szyb, chyba że z wiązką po lewej coś się schowało) to może być przy słupku A. Wtedy musisz zdjąć listwę progową i ponóżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2019 o 11:24, bobikos napisał:

Sprawdź napięcie między biało-czerownym a brązowym, powinno być zawsze. Ale jeżeli nie działają obydwa fotele to raczej problem jest z bezpiecznikiem. Jeśli nie ma go pod MCE (a nie widzę, masz tylko termik od przednich szyb, chyba że z wiązką po lewej coś się schowało) to może być przy słupku A. Wtedy musisz zdjąć listwę progową i ponóżek.

szukałem w słupkach ale nic nie widziałem. Poszukam głębiej na dniach bo fura u gazownika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...