Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tryb awaryjny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z audi. Jest po wymianie uszczelki pod głowicą, zaślepieniu EGRa i wyłączeniu go komputerowo, nie widać żadnych nieszczelności w układzie, nie ma błędów żadnych, turbina ponoć w dobrym stanie a ciągle mam problem z trybem awaryjnym. Nie ma reguły czasem przez całą trasę chodzi w trybie awaryjnym czasem chodzi całą drogę normalnie. Zależy od dnia jak mu czapka leży. Nie mam już na niego siły. Ten objaw występował razem z kopceniem i ubytkiem płynu chłodniczego stąd wymieniona uszczelka pod głowicą a okazało sie, że to EGR był nieszczelny. Dlatego został zaślepiony dwoma zaślepkami, węże że sobą połączone. Po tym zabiegu nadal wchodził w tryb awaryjny i wywalał blad P0404 (do tego jeszcze P0406 i P0653). Pojechałem do elektromechanika żeby go wyłączył w komputerze i nie ma żadnych błędów nie pali się check żadne kontrolki nie migają od świec a ciągle jeszcze wchodzi w tryb awaryjny. Gdzie szukać dalej przyczyny?

Pacjent B7 2.0 140 KM BPW

Edytowane przez cycek91

Opublikowano

Jak to, nic się nie zapala jak auto idzie w tryb awaryjny?  Nie ma żadnych błędów? 

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, ecobuda napisał:

Jak to, nic się nie zapala jak auto idzie w tryb awaryjny?  Nie ma żadnych błędów? 

Może ten magik co wyłączał EGRa tak zrobił, że nie pokazuje na desce nic i błędów też nie ma po podłączeniu komputera

Opublikowano

Tak mogło być, zamiast wyłączyć programowo egr,  usunoł całą tabele błędów.  Spróbuj odłączyć kostkę od wtrysków(taka okrągła obok wakupompy) i pokryć rozrusznikiem.  Podłącz powrotem,  jak się wywali checka to znaczy że nie ma tabeli błędów i ziagnoza będzie bardzo trudna. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, ecobuda napisał:

Tak mogło być, zamiast wyłączyć programowo egr,  usunoł całą tabele błędów.  Spróbuj odłączyć kostkę od wtrysków(taka okrągła obok wakupompy) i pokryć rozrusznikiem.  Podłącz powrotem,  jak się wywali checka to znaczy że nie ma tabeli błędów i ziagnoza będzie bardzo trudna. 

Rozumiem, że po tym zabiegu powinno wywalić błąd. A jeśli nic nie wywali to znaczy, że mi ten gościu źle zrobił. Dobrze rozumiem?

Opublikowano

tak.  Pseudo tunerzy tak działają.  Najprostszą rzeczą jest usunięcie tabeli błędów, a czy wyciągał komputer z auta żeby wyprogramować egr,?

Godzinę temu, cycek91 napisał:

Rozumiem, że po tym zabiegu powinno wywalić błąd. A jeśli nic nie wywali to znaczy, że mi ten gościu źle zrobił. Dobrze rozumiem?

 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, ecobuda napisał:

tak.  Pseudo tunerzy tak działają.  Najprostszą rzeczą jest usunięcie tabeli błędów, a czy wyciągał komputer z auta żeby wyprogramować egr,?

 

Wiem, że coś zgrywal. Później poszedł na komputer i znów coś wgrał. Ale już chyba po problemie bo się dziś z nim kontaktowalem i mówił, zebym wypiął kostkę z EGRa i pomogło. Cały dzień jeździłem i ani razu nie wszedł w tryb awaryjny. Chyba w końcu spokoj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.