Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Piaskowanie i malowanie proszkowe Olsztyn


kiblos

Rekomendowane odpowiedzi

moje pytanko jak w temacie, moje felgi są bardzo zniszczone, przez sól, lakier schodzi, odrywa się płatami, i strasznie brzydko to wygląda w ładnym samochodzie chciałbym je zregenerować, więc może ktoś wie gdzie w Olsztynie dobrze mi wypiaskują i pomalują proszkiem, a może ktoś coś doradzi, bo to co wiem to tylko wyczytane z sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz Ci pisze, bo wlasnie dzis z qmplem przy piwku o piaskowaniu rozmawialem, mianowicie w Olsztynie kolega piaskowal felgi w DTcarTunning i absolutnie NIE jest zadowolony, chcial aby zrobili mu cale felgi, a wypiaskowali tylko zewnetrzne strony;/ , takze on mi DTcar odradzil. Na ul.Lubelskiej, niedaleko PKS jest zaklad, ktory piaskuje i maluje felgi, podobno niezli, jak sie troche w tej okolicy pokrecisz to zauwazysz spory banner "piaskowane, malowanie", no i jeszcze na ul.Lubelskiej w strone Gutkowa, nieopodal salonu Subaru jest warsztat, ktory naprawia, piaskuje i maluje felgi, ale jak ja sie kiedys ich pytalem ile by wzieli za wypiaskowanie i polakierowanie mi 15'' , 5ramiennych, prostych felg z Renowki, a gosc krzyknal ok1100pln/komplet, to im podziekowalem, hehe, posiedzialem kilka wieczorow w piwnicy, pare piwek, troche papieru sciernego drobego, lakiery i sam sobie tamte kola zrobilem:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stawigudzie jest zakład który piaskuje i maluje proszkowo. Jak wjedziesz od strony olsztyna jedziesz w lewo na pluski i od razu w lewo w osiedle.. Tam jest wulkanizator i to właśnie tam piaskują i malują proszkowo.. zakład nie wyglada najlepiej ale kilka rzeczy mój znajomy tam robił (m.in. rame do motoru i cylindru do silnika) i zrobili naprawdę dobrze... niestety cen nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...