Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kilka drobnych pytań, listwy boczne, spoiler zderzaka, błotnik...


martin6230i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Po lewej stronie auta zauważyłem wybrzuszenie na dolnych listwach drzwi. Jest szansa dostać je gdzieś nowe w normalnej cenie? Mam czarne audi, listwy szaree.  na allegro za komplet życzą sobie tyle ile za komplet drzwi...  Jeżeli nie dostane tego nowego poszukam kompletu używek z B7, ale będę musiał na pewno malować.

Dodatkowo mam pęknięty spojler przedniego zderzaka, zderzak czarny, spojler szary. Dostane gdzieś takie coś w kolorze? Co polecacie zrobić?

Ostatnie pytanie chyba retoryczne, chciałbym też wymienić lewy przedni błotnik, nie ma oryginałów w czarnym kolorze i dobrym stanie oraz normalnej cenie, zamienniki wykluczyć? (kiedyś miałem styczność w innym aucie i sporo się męczyłem z ustawieniem szpar) Lepiej poszukiwać oryginału prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik możesz w kolorze brać zamiennik od gościa

" zderzakiwkolorze" na allegro spasowanie jest ok, listwę i dokładkę szukaj na allegro , może ktoś na forum ma, to są elementy szare nielakierowane , ewentualnie jakbyś malował dokładki w kolor auta , listwy bierz z b7 , s-line ok400-500zł lub s4 ponad 900zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojler zderzaka, zamienniki widze są same czarne, oryginał jest szary. Czy były zamienniki w kolorze szarym? 

Błotnik, czy ktoś może potwierdzić jakoś tego zamiennika? Słyszałem same negatywne opinie

Listwy drzwiowe dolne, czy są gdzieś dostępne nowe zamienniki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojler niewidziałem w zamienniku i odradzam plastiki w zamienniku , tragedia to spasować, listew dolnych nie ma, błotników montowałem już kilka od tego gościa i wszystkie były ok, na forum też kilka osób brało i nie słyszałem negatywnych opini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy zamówiłem i właśnie przyszły, za komplet w naprawdę dobrym stanie 4 zapłaciłem 200zł więc nie ma tragedii...

Błotnika szukam jeszcze w oryginale, ale czarno to widze. Dam sobie jeszcze troszkę czasu i się poddam zamawiając nowy zamiennik.

Pytanie mam ostatnie co do spoilera, z tego co mi wiadomo to zarówno listwy jak i progi i nakładki były szare w oryginale nie malowane, dlaczego na allegro są zamienniki z opisem koloru "czarny"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...