Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Szumiąca chłodnica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Od pewnego czasu mam dziwną akcję, jak gaszę samochód na rozgrzanym silniku słyszę w okolicy chłodnicy taki szum syczenie bulgotanie. Dźwięk jakby polewać chłodną wodą coś gorącego w środku w chłodnicy, lub bulgot gotującej się wewnątrz wody. Poziom płynu chłodniczego stabilny, nic pod korkiem ani w zbiorniczku wyrównawczym zero ciśnienia/podciśnienia, zapachu spalin itp.

Termostat i czujnik temperatury niedawno wymieniany, wymienione też 3 świece grzewcze. Rozgrzewa się niezbyt szybko ale jak się nagrzeje temperaturę trzyma. Hmm jeszcze jak już ma temp roboczą ok 90 stopni to górny wąż ciepły (nie twardy) dolny zimny jak pupa nieboszczyka, nawet po ostrej jeździe..... trochę mnie to niepokoi. Jakieś pomysły ??

Opublikowano

Witam,

Od pewnego czasu mam dziwną akcję, jak gaszę samochód na rozgrzanym silniku słyszę w okolicy chłodnicy taki szum syczenie bulgotanie. Dźwięk jakby polewać chłodną wodą coś gorącego w środku w chłodnicy, lub bulgot gotującej się wewnątrz wody. Poziom płynu chłodniczego stabilny, nic pod korkiem ani w zbiorniczku wyrównawczym zero ciśnienia/podciśnienia, zapachu spalin itp.

Termostat i czujnik temperatury niedawno wymieniany, wymienione też 3 świece grzewcze. Rozgrzewa się niezbyt szybko ale jak się nagrzeje temperaturę trzyma. Hmm jeszcze jak już ma temp roboczą ok 90 stopni to górny wąż ciepły (nie twardy) dolny zimny jak pupa nieboszczyka, nawet po ostrej jeździe..... trochę mnie to niepokoi. Jakieś pomysły ??

zrobilo sie cieplej.

wlaczyla sie klimatyzacja, dzwieki dobiegaja ze skraplacza klimatyzacji, znajduje sie przedchlodnica, wyglada jak waska chlodnica :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ale jeżdżę bez klimy ... :blink: ... w trybie Ekon ... chociaż bardzo być może że to z chłodnicy klimy. Może niski poziom chłodziwa. Z drugiej strony jak dotykam tej chłodnicy to jest chłodna.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.