Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Prośba o analizę logów


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

To mnie pocieszyłes..czemu wy tak naprawde nie doradzicie?? Pytałem normalnie czy to wpozaduk to Spanki zrobil na mnie najazd nie wiem zeby pokazac ze nic czlowiek dobrego nie potrafi zrobic tylko on..Ty wczoraj mowiles ze jest spoko zeby zostawic wiec juz nic nie wiem..

Czegoś nie rozumiesz - nikt na Ciebie nie najeżdżał i nie miał takiego zamiaru, a tym bardziej ja czy Spanky.

Gdyby warto było ruszać tą sztangę to by wyraźnie ktoś napisał, a Ty się na to nie wiadomo po co uparłeś.

Spanky napisał Tobie wprost:

Ok a co myslicie o tej turbawce?? mogłbym troche ta sztange od gruszki skrucic?? w sensie zeby lopatki mniej sie otwierały??

a po co ... ?

więc po co to było ruszać skoro ciśnienia były ok ?

Ja powiedziałem, że jest ok i żebyś nie ruszał to Ty dalej swoje i że jeszcze chcesz coś zmieniać więc skoro dwa razy nie dotarło to Spanky wyraził się mocniejszym językiem, ale widzę, że chyba to też powoli nie przynosi efektu.

Generalnie - zrobisz jak będziesz uważał tylko pamiętaj, żeby potem nie było posta tego typu co zasugerował Spanky.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Łukasz wszystko spoko ale chodzi mi o to ze zapytałem czy teraz jest wpozątku po tym jak wkrecilem ta srobke?? i to nie regulowalem sztangi tylko wkrecilem srobke ktora ogranicza jej ruch do gory..I powiedziales ze jest dobrze zebym nie ruszal, a Spanki zebym zrobil tak jak bylo wczesniej tzn ja wykrecil spowrotem wiec juz no sam nie wiem..Po prostu chcialem zaczerpnac waszej opini i jak to ma zle wpływac na turbine to ja to wykrece spowrotem, myslalem ze po prostu bedzie lepiej..Bo w gornym zakresie obrotow pompuje dobrze w dolnych słabiej...zreszta widziales logi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyłes..czemu wy tak naprawde nie doradzicie?? Pytałem normalnie czy to wpozaduk to Spanki zrobil na mnie najazd nie wiem zeby pokazac ze nic czlowiek dobrego nie potrafi zrobic tylko on..Ty wczoraj mowiles ze jest spoko zeby zostawic wiec juz nic nie wiem..

czlowieku ... czy Ty czytasz ze zrozumieniem ... pokazales logi ... po ich obejrzenbiu napisalem :

nie jest zle ...

kiedy rozrzad zmieniany bo ten kat synchronizaci nie jest za ciekawy [zrob 004 na jalowym]

OB chwilowe dosyc spore ale szybko zbite do akceptowalnego poziomu ... przegon furke kilka razy i wszsytko powinno wrocic do normy

to jest chyba rada ....

ale Ty uparcie dazysz do tego aby wkoncu ktos napisal zebys ruszyl sztange ...

jezeli tak to po co zadajesz pytania na forum ... przeciez i tak zrobisz jak uwazasz ...

p.s na tym koncze swój udzial w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no... tak zdenerwować spanky'ego to trzeba umieć :> - już dawno nie widziałem tak długiej odpowiedzi

czy jak boli Cie ząb to lykasz proszek przeciwbolowy i zapominasz o problemie czy idziesz do dentysty ... ?

niestety ja to pierwsze :gwizdanie:

przepraszam za OT

a co do regulacji łopatek to powiem że nawet ci co się znają to tego nie ruszają... wszystko się zużywa i trzeba się z tym pogodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no luz panowie heh jednak wrocilem ta akcje czyli wykrecilem ta srobke ale nie do konca i jak to mowia wilk syty i wilk syty :polew: nie no tak powaznie cisnienie minimalnie mniejsze niz przed tym wkreceniem ale dzwieku nie ma i to mnie cieszy :> skonczy sie turbawka, bede mogl miec tylko do siebie pretensje...Ale one sa wytrzymale..mialem paska co mial 4 stówy przekroczone i jeszcze spoko wymiatał.. Generalnie to wybacz Spanki ze sie uniosłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to wybacz Spanki ze sie uniosłem :hi:

chyba raczej jego... uniosłeś :>

a co do turbawki... to trochę mnie pocieszyłeś - bo wszędzie gdzie się człek nie obejrzy to 200k to maks w AVF/AWX...

no ale Ci którym śmiga to raczej się nie rozpisują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np ja tez teraz mam dwie paczki wiec moze czas :polew: Nie no oby nie..Tam to bylem zdziwiony.. bo kupilem go ze swiadomoscia ze ma 160tysi ale historia serwisowa i dowiedzialem sie najgorszego o przebiegu...4 stowy i mial wymienione tylko komplet amorow nic pozatym, fakt ze pompki sie juz konczyly i vacum pompa ale poza tym to latal jak nic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...