Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik abs esp już drugi padł


Szymek895

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów potrzebuje pomocy może ktoś miał ten sam problem pacjent a4 b8 3.0 tdi 239km problem z sterownikiem pompy abs 8k0907379af jakies pół roku temu padł wymieniłem na  używany oryginał z allegro teraz problem pojawia się znów kupiłem następny Ale pochodził 3 dni  i zastanawiam się nad zakupem oryginalnego koszt  ok 4 000 zł tylko czy to będzie dobre zagranie może problem tkwi gdzieś indziej elektryk mówi że kable wszystko jest ok. Będę wdzięczny za jaką kolwiek pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja w swojej A3 8P tez miałem problem z pompą ABS.

Okazało sie ze jest akcja serwisowa na wymiane wadliwych pomp.

Zadzwon do ASO i zapytaj czy twoje auto podlega takiej wymianie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest normalne że pada jeden po drugim, problem może być w instalacji. Na czym polega ta awaria sterownika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no elektryk przeswietlił kable i mówi że wszystko ok i że problem to sterownik esp abs zapala się kontrolka od abs esp od ręcznego od silnika też I jak jest zimny wariuje szarpie tak jakby nie dopuszczał do rozpedzenia auta i też skacze wskazówka od prędkości I od paliwa też wariuje A jak się rozgrzeje to wcale wskazówka od prędkości nie działa więc cuda jakieś... A ostatni  padł bo chyba było gówno bo dzwoniłemdo gościa że część zepsuta I że odesle to nawet telefonu nie odbierał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...