-
Szymek895 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Sterownik abs esp już drugi padł
Witam no elektryk przeswietlił kable i mówi że wszystko ok i że problem to sterownik esp abs zapala się kontrolka od abs esp od ręcznego od silnika też I jak jest zimny wariuje szarpie tak jakby nie dopuszczał do rozpedzenia auta i też skacze wskazówka od prędkości I od paliwa też wariuje A jak się rozgrzeje to wcale wskazówka od prędkości nie działa więc cuda jakieś... A ostatni padł bo chyba było gówno bo dzwoniłemdo gościa że część zepsuta I że odesle to nawet telefonu nie odbierał.
-
Sterownik abs esp już drugi padł
Ok dzięki zapytam pozdrawiam
-
Sterownik abs esp już drugi padł
Witam forumowiczów potrzebuje pomocy może ktoś miał ten sam problem pacjent a4 b8 3.0 tdi 239km problem z sterownikiem pompy abs 8k0907379af jakies pół roku temu padł wymieniłem na używany oryginał z allegro teraz problem pojawia się znów kupiłem następny Ale pochodził 3 dni i zastanawiam się nad zakupem oryginalnego koszt ok 4 000 zł tylko czy to będzie dobre zagranie może problem tkwi gdzieś indziej elektryk mówi że kable wszystko jest ok. Będę wdzięczny za jaką kolwiek pomoc
-
Ograniczenie obrotów silnika
Ok sprawdzę to dziękuję bardzo za informacje dam znać co i jak pozdrawiam
-
Ograniczenie obrotów silnika
Witam popiołem pod kompa i pokazało czujnik ciśnienia oleju wymieniłem czujnik zalałem olej filtry wszystkie wymieniłem i nadal jest to samo...
-
Ograniczenie obrotów silnika
Witam mam ten sam problem włącza się tryb awaryjny silnik chodzi do 2.500 tyś i kontrolka od świec miga wymieniłem olej filtry i czujnik ciśnienia oleju i problem nadal jest... proszę o pomoc co może być jeszcze przyczyną?