Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek działa odwrotnie


bOOOOrowiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

U mnie problem jest nietypowy. Nie wiem czy ktoś się spotkał z czymś takim. Nie mogę znaleźć na forum więc robię nowy temacik. 

Mam A4 B5 z 95r. 1Z jeszcze na tej starej elektryce :D miałem już poprzednio zakładany sterownik centralnego zamka taki dokładany. Uległ uszkodzeniu bo dostała się wilgoć i ruda wpadła na płytkę. Dzisiaj przyjechał z Allegro do mnie drugi sterownik nowy. Ale model identyczny jak miałem stary. Noxon T3. Ogólnie wszystko hasa, bo gdy zamykam i otwieram auto zachowuje się jak trzeba. No np jak zamknę miga dioda informująca o uzbrojeniu, domykanie szyb działa prawidłowo.. 

PROBLEMEM jest tutaj natomiast to że teraz po wciśnięciu przycisku otwarcia auto się zamyka a po wciśnięciu przycisku zamknięcia auto się otwiera :D Czy macie może jakieś pomysły jak to rozwiązać? Może ktoś miał coś takiego albo chociaż widział kiedyś na forum temat opisujący ten problem?

Na starym sterowniku wszystko grało dopóki działał to działał poprawnie. Podłączony jest prawidłowo zgodnie ze schematem. Właściwie nie zmieniałem nic w kablach podczas wymiany sterownika bo schemat taki sam. 

POMOOOCYYY ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy masz dokładnie tą samą wersję sterownika i czy wiązki są takie same w obu wersjach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Robero321 napisał:

Sprawdź czy masz dokładnie tą samą wersję sterownika i czy wiązki są takie same w obu wersjach..

Sprawdzone i wersja sterownika dokładnie ta sama. Płytka w środku sterownika wygląda dokładnie tak samo i wiązki idą dokładnie do tych samych podzespołów. 

Zgłupiałem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz na centralce jakieś przełączniki - mikroswiche ? 

Może za długo idzie napięcie na zamki zobacz czy są przełączniki na centralce od zmiany ustawień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień ustawieni na krótszy czas i zobacz.

ewentualnie odłącz aku na parę minut żeby się wszystko zrestartować i zobacz czy pomoże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...