Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile stygnie płyn chłodniczy - wymiana reduktora


tomek899

Rekomendowane odpowiedzi

witam
cieknie mi płyn chlodniczy z reduktora acr01 250 i musze go wymienic. dzwonilem do gaziarza i mowil zeby samochod zostawic, bo musi ostygnac ze 4-5 godzin, wg mnie plyn chlodniczy w takiej temp jak jest teraz wystygnie w ciagu ok 2 godzin, jak myslicie? Mam do niego ok 100 km wiec nie wiem ile godzin wczesniej do niego jechac zeby wystygł.  I ile czasu zajmuje wymiana reduktora? Pozniej trzeba stroic od nowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem reduktor w piątek właśnie z takiego jak ty masz, na KME gold  i gościu zabrał się za odpinanie węży od reduktora po około 20 minutach. Cała wymiana trwała około 1,5 godziny z wymienianą  węży na nowe i podłączaniem pod laptopa.  Też jechałem do niego ponad setkę, bo robiłem w Jaśle u gościa, który współpracuje z Gregor10. Podkręcałeś silnik czy seria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniałem, bo miał już około 4 lata, a chcę  przejść na stage 2 i na reduktor, który nie będzie miał spadków ciśnienia i nie będzie przełączał na benzynę jak mu depnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny stygnie płyn, a grzebać można już po godzinie. Pewnie Ci tak powiedział, bo stygnięcie + wymiana + komputer i to z jakieś 3h + rezerwę sobie zostawił w razie czego.

@rs dziadek: mam KME Gold i jak jest upał latem, po odpaleniu ciepłego silnika jak ruszysz na pełnej bombie to zdarza mu się przeskoczyć na Pb, ale to tylko na początku, w pierwszej minucie i jak jest mega gorąco.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...