Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z poziomowaniem A4 b7


Baker35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem z poziomowaniem Xenonów , wymieniałem wahacze i dodatkowo gwint , podczas jazdy wieczorem xenony poziomowały się same raz góra a raz w dół na prostej drodze , oczywiście na fisie co chwile wyje błąd poziomowania , więc podłączyłem vcdsa no i błędów dwa 01539- Head lights Not Adjusted  005- No or incorrect Basic Setting / Adaptation - Mil on, kolejny błąd to 00496 Sensor  for Vehicle Leveling Front 008- Implausible Sognal . Postanowiłem zrobić nastawy i niestety nic się nie dzieje , lampy podnoszą się i opadają , czujnik sprawdziłem i jest niby ok , dla pewności wymieniłem na drugi i niestety dalej to samo . Pozdrawiam i czekam na jakieś wskazówki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poradziłeś sobie z problemem bo walczę z identycznymi problemami u kumpla który też wymieniał wahacze i ma te same błędy, czujnik również wymieniony i dalej to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobrze zakładacie ten czujnik? bo można ramie pomylić i obrócić i będzie kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie poradziłem sobie z tym problemem,  czujnik założony dobrze . Na tą chwilę mam rozłaczony czujnik, bo idzie zwariować od wywalajacego bledu co chwile ,podejrzewam że to kwestia adaptacji ,ale niestety też nie mogę tego zrobić bo są błędy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nudziło mi się i spróbowałem dalej podjąć walkę z czujnikiem poziomowania , Ściągnąłem koło podłączyłem kompa i robiłem adaptację na podniesionym , jakimś cudem udało się,  czujnik chodzi i jest poziomowanie , w opcji mass block grupa 2 okienko pierwsze czujnik pokazywał ponad 50 % zakresu po opuszczeniu auta i tu już pokazuje 92% ,jazda 3 km i wali błędami znowu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...