Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUX B&O


Seborro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam radio z nawigacja 3GH+ (jeśli się nie mylę)

Ogólnie w MMI miałem wyłączoną opcje aux, ale w podłokietniku jest gniazdo AUX. Wszystko włączyłem ale AUX i tak nie działa, po podłączeniu wyskoczył błąd "przerwa w obwodzie"..
Moje pytanie jest takie czy to będzie kabel uszkodzony tylko od AUX'a pod MMI( jeśli tak , to idzie on bezpośrednio tunelem do MMI?), czy może go nie ma.
Mogę dodać ze wcześniej MMI 3GH+ nie miałem, tylko ta biedniejsza wersje bez nawigacji. ( poprzedni właściciel zmieniał)
 

(takie wnętrze ja na zdjęciu poniżej [zdjęcie z googla])

img_4800jpg-700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2019 o 13:28, Seborro napisał:

Witam, posiadam radio z nawigacja 3GH+ (jeśli się nie mylę)

Ogólnie w MMI miałem wyłączoną opcje aux, ale w podłokietniku jest gniazdo AUX. Wszystko włączyłem ale AUX i tak nie działa, po podłączeniu wyskoczył błąd "przerwa w obwodzie"..
Moje pytanie jest takie czy to będzie kabel uszkodzony tylko od AUX'a pod MMI( jeśli tak , to idzie on bezpośrednio tunelem do MMI?), czy może go nie ma.
Mogę dodać ze wcześniej MMI 3GH+ nie miałem, tylko ta biedniejsza wersje bez nawigacji. ( poprzedni właściciel zmieniał)
 

(takie wnętrze ja na zdjęciu poniżej [zdjęcie z googla])

img_4800jpg-700.jpg

Jeżeli masz wejście aux w podłokietniku to auxa miałeś już wcześniej, może przy wymianie były właściciel go nie podłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...