Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] co daja stozkowe filtry i inne pierdolki ??


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak przegladalem sobie allegro i znalazle kilka pierolek i tak sie zastanawiam co one daj i czy faktycznie cos daja, chodzi mi o :

Stozkowe filtry powietrza.

Pseldo turbiny co montuje sie za filtrem powietrza.

Pseldo chipy z potencjometrem.

Swiece sportowe.

Itp.

Moglby mi ktos wytlumaczyc o co w tym wszytskim biega, czy tetowal ktos juz takie bajery.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stozkowe filtry powietrza - poza efektem dźwiękowym zasysanego powietrza NIC (sprawdzone na hamowniach)

Pseldo turbiny co montuje sie za filtrem powietrza - NIC

Pseldo chipy z potencjometrem - jest tam tylko potencjonetr zwiększający opór ogłupiając sterownik w skutek czego dawka paliwa jest cały czas wyższa niż powinna a to nic dobrego

Swiece sportowe - jeśli świeca nie jest dopasowana do twojego silnika to NIC dobrego z tego nie będzie (szkoda kasy)

[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 11:52_________________________________________________Jeśli szukasz mocy to tymi sposobami jej nie znajdziesz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak przegladalem sobie allegro i znalazle kilka pierolek i tak sie zastanawiam co one daj i czy faktycznie cos daja, chodzi mi o :

Stozkowe filtry powietrza.

Pseldo turbiny co montuje sie za filtrem powietrza.

Pseldo chipy z potencjometrem.

Swiece sportowe.

Itp.

Moglby mi ktos wytlumaczyc o co w tym wszytskim biega, czy tetowal ktos juz takie bajery.

???

kup auto z turbina tam masz pole do działania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie chodzi o to ze niechce innego auta.... jestem jak najbardziej zadowolony z tego a nigdy niewiadomo na co sie trafi... :(

czyli ogolnie te wszytskie pierdolki to kupa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie gadżety nic nie dają...i zamknę ten temat, żebyśmy sobie głupstwami nie zawracali głowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...