Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Bosh Service (Rumia)


janSerce

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wszystkim z okolic, posiadają profesjonalne stanowiska jak w autoryzowanym serwisie, właściciel jeździ A8 i bardzo poważnie traktuje klientów przyjeżdzających Audikami, można przyjeźdzać z najmniejszymi pierdołami, bardzo miła obsługa, ceny nie należą do tanich ale i tak jest taniej niż w ASO

http://www.waras.bosch-service.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisuje swoją :a4fan:, miałem uszczelnianą chłodniczkę oleju (tylko w tym warsztacie oprócz ASO potrafili dokładnie sprecyzować że to była chłodniczka, w innych nie firmowych chcieli zwalać cały rozrząd albo wymyślali inne historie z miska olejową), wymieniałem tarcze+klocki tył, płyn hamulcowy, zbiorniczek płynu hamulcowego(przy napełnianiu układu pod ciśnieniem wyszło że był pęknięty), pozatym nie miałem większych problemówz moją niunią, regularne wymiany płynów ustrojowych(oczywiście wszystko oryginały albo na życzenie zamienniki Bosh-a), pozatym prowadzą historię napraw jak w ASO i np kiedyś przy sprzedarzy bedzie można udowodnić co się wymieniało i przy jakich przebiegach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam.

Umówiłem się na konkretną godzinę aby wyeliminowac usterke bo na VAGu wywalało błąd przepustnicy.

Pojechalem, dowiedzialem sie od wlasciciela ze cos jest z przepustnicą i skasowali 120zł !!! Paranoja!!

Koles powiedzial ze mam sie umowic telefonicznie na jeszcze jeden termin bo elektryka akurat nie bylo zeby zajrzał do tej przepustnicy.

Nie chce nawet wiedziec ile pozniej by mnie skasowali jak trzebaby bylo jeszcze elektryka oplacic... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...