Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi wlew paliwa problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

jestem nowym użytkownikiem audi a4 b8 2.0 tdi 177km 2014r. :) Panowie mam pytanie odnośnie wlewu paliwa.

Wlew paliwa po otwarciu awaryjnym (czyli po pociągnięciu czerwonego ucha w bagażniku) działa normalnie tzn. wciskam;  otwiera się i się zamyka . Problem polega na tym, że po zamknięciu i otwarciu centralnego zamka już nie można w żaden sposób wcisnąć klapki, tak jakby centralny zamek nie otwierał wlewu paliwa. Czy ja coś źle robię lub czy jest to wina siłownika wlewu paliwa?

Pozdrawiam

Rafał

Opublikowano
44 minuty temu, rafalg19 napisał:

Witam,

jestem nowym użytkownikiem audi a4 b8 2.0 tdi 177km 2014r. :) Panowie mam pytanie odnośnie wlewu paliwa.

Wlew paliwa po otwarciu awaryjnym (czyli po pociągnięciu czerwonego ucha w bagażniku) działa normalnie tzn. wciskam;  otwiera się i się zamyka . Problem polega na tym, że po zamknięciu i otwarciu centralnego zamka już nie można w żaden sposób wcisnąć klapki, tak jakby centralny zamek nie otwierał wlewu paliwa. Czy ja coś źle robię lub czy jest to wina siłownika wlewu paliwa?

Pozdrawiam

Rafał

Wymontuj siłownik, rozbierz, wyczyść całość, szczególnie szczotki silnika, posmaruj mechanizm, złóż i będzie działał. Jeśli nie masz takich umiejętności to pozostaje kupienie nowego silownika. 

Opublikowano
  • Autor

@corradoowner dzięki za szybką odpowiedź, postąpię według wskazówek. :) Myślałem ze to wina modułu komfortu bo nie otwiera zamka, albo że jest jakaś kombinacja przycisków otwierająca wlew paliwa. Dziękuję za pomoc :)

Opublikowano
W dniu 14.04.2019 o 10:19, rafalg19 napisał:

Witam,

jestem nowym użytkownikiem audi a4 b8 2.0 tdi 177km 2014r. :) Panowie mam pytanie odnośnie wlewu paliwa.

Wlew paliwa po otwarciu awaryjnym (czyli po pociągnięciu czerwonego ucha w bagażniku) działa normalnie tzn. wciskam;  otwiera się i się zamyka . Problem polega na tym, że po zamknięciu i otwarciu centralnego zamka już nie można w żaden sposób wcisnąć klapki, tak jakby centralny zamek nie otwierał wlewu paliwa. Czy ja coś źle robię lub czy jest to wina siłownika wlewu paliwa?

Pozdrawiam

Rafał

Próbowałeś wcisnąć drugi raz otwórz na kluczyku? Ja miałem tak samo i mogłem ją normalnie otworzyć po ponownym otworzeniu. Miałem tak tylko w jednej na pięć B8

Opublikowano
  • Autor

@artek2414 dzięki za poradę, niestety nie działa. Próbowałem sam rozebrać, ale nie dałem rady dosięgnąć (kombi). Umówiłem się do ASO. koszt 340 zł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.