Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nierówna praca auta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od jakiegoś czasu buja budą na biegu jałowym, po do daniu gazu bardziej trzęsie i nie chodzi równo. Ostatnio rano odpaliłem i po przejechaniu ok 5KM zgasł i nie chciał odpalić dopiero po jakiś pół godziny zaczął normalnie odpalać. Czy przyczyną mogą być wtryski? po zeskanowaniu VCDS jedyny błąd to:

03041 - Zarządzanie energią aktywne 
            000 - - - Sporadyczny
             Ramka zamrożona:
                    Stan błędu: 00100000
                    Priorytet błędu: 7
                    Częstość błędu: 5
                    Wew.licznik błędów: 126
                    Przebieg: 230441 km
                    Wskaźnik czasu: 0
                    Data: 2019.04.18
                    Czas: 11:42:06

             Ramka zamrożona:
                    Bity binarnie:    00111
                    Napięcie: 11.40 V
                    Zliczanie: 6

Ale to chyba słaby akumulator bo jest już bardzo słaby no i kręcone było kilka razy bez odpalenia i wyświetlił się słaby akumulator.

poniżej wartości wtrysków? Proszę o informację co może być przyczyną ew. co mogę sprawdzić jeszcze przez VCDS:

20190501_112820.jpgA poniżej stan akumulatora:

20190501_113326.jpg

I teraz Pytanie czy wtryski są do wymiany/regeneracji? Co lepiej zrobić?

Czy akumulator również już jest do autu?

I czy te dwie rzeczy mogą być przyczyną czy jescze coś zupełnie innego?

W razie czego jest ktoś zaufany na forum kto regeneruje wtryski? Kogo polecacie?

Opublikowano

Witam. Powyższy bląd jest przez słaby akumulator. Sprawdź miernikiem ladowanie akumulatora przez alternator. Bolec plusowy jest na podszybiu a minusowy w komorze silnika po prawej stronie i to samo sprawdź na akumulatorze. Naladuj go prostownikiem. Wtryski daja dobre dawki paliwa.

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, kkt napisał:

Witam. Powyższy bląd jest przez słaby akumulator. Sprawdź miernikiem ladowanie akumulatora przez alternator. Bolec plusowy jest na podszybiu a minusowy w komorze silnika po prawej stronie i to samo sprawdź na akumulatorze. Naladuj go prostownikiem. Wtryski daja dobre dawki paliwa.

A to, że dwa są na - a dwa na + to też jest ok?

Opublikowano
1 godzinę temu, Marcin_G napisał:

A to, że dwa są na - a dwa na + to też jest ok?

Tak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.