Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy te wtryski juz sie regeneruje?


Soolider123

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy

Online
Witam nie wiedziałem w jakim dziale to napisać więc pisze tutaj. Otóż tak, posiadam Audi A6C6 3.0TDI 225km jest on na wtryskach pizoelektrycznych. No i tu jest problem bo czytałem na forach ze tych wtryskiwaczy sie nie regeneruje. Dzwoniłem ostatnio do firmy która zajmuje się regeneracja wtryskiwaczy i powiedzieli mi że oczywiście można je zregenerować koszt to 450-490 zł od wtryskiwacza, dzwonilem do drugiej firmy i powiedzieli mi żebym zadzwonił za miesiąc wtedy regeneracja tych wtryskiwaczy bedzid możliwa. I tu moje pytanie czy juz Bosch udostępnił części do regeneracji tych wtryskiwaczy? Czy to tylko bujda jest i włączenie pieniędzy w błoto? Jeśli to zły dział jest to proszę moderatorów o przeniesienie do odpowiedniego, dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz sobie sam zadać pytanie co według Ciebie znaczy regeneracja?  Czyszczenie samo czy może coś więcej. Uderz do tego gościa:

https://www.olx.pl/oferta/regeneracja-bmk-225km-165kw-wtryski-audi-a6-3-0-tdi-quattro-CID5-IDqBNDB.html

i dopytaj się co, gdzie i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zadzwonię i zobacze. Ktoś może regenerował owe  wtryski? Może ktoś ma z tym jakieś doswiadczenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...