Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALL] Zalane wnętrze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja pani wysiadając dzisiaj w pracy wcisneła przycisk opuszczenia szyby pasażera z przodu, zamkneła auto pi poszła do pracy ....

i tak sobie autko stało na parkingu podczas dzisiejszego deszczu ze śniegiem i chyba nie muszę tłumaczyć co mam w środku :cry::cry::cry::evil::evil::evil:

latem bym się nie przejmował ale tera,z co ja mam zrobić żeby nic nie gniło i nie śmierdziało, jak to wszystko wysuszyć :question:

Opublikowano

załatwić osuszacz powietrza i wstawić do auta na 24h i po problemie :biggrin:

Opublikowano
załatwić osuszacz powietrza i wstawić do auta na 24h i po problemie :biggrin:

i to jak najszybciej lepiej, nawet kosztem dnia pracy

Opublikowano
  • Autor

osuszacz masz na myśli farerkę, bo zamierzam ją postawić na taborecie i dmuchać do srodka, bo wsadzić ją do auta to się boję

mam bardzo mokre siedzenie, i wkładzinę u pasażera z przodu i z tyłu pomimo gumowych dywaników :eek:

Opublikowano

To nie farelka

i wkładzinę u pasażera z przodu i z tyłu pomimo gumowych dywaników

Na wykładzinę z tyłu pociekło przez nawiew na nogi, jak nie załatwisz tego osuszacza to zostaje tylko demontaż wykładziny bo to jest gąbka i nasiąka

Opublikowano

ferelka nic ci nieda kolego tylko osuszacz poietrza podjedz domnie to ci udostępnie :rotfl:

Opublikowano
  • Autor

co to jest i jak to wygląda ?

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

no teraz to już wiem o co chodzi :lol:

ale wydaje mi się to zbędne w tym przypadku, bo to auto nie po powodzi :rotfl: , ale do rzeczy po 3 godzinach suszenia farerką jest już prawie sucho w aucie :cool: , widocznie aż tak nie domiękło jak wyglądało a wyglądało żle, myśle że jutro powtórka z suszenia i będzie malina

brawa dla Audi za tak szybkoschnące materiały :a4fan:

dzięki Iceman za dobre chęci z tym osuszaczem dobry chłop z ciebie :wink::rotfl:

Opublikowano
po 3 godzinach suszenia farerką jest już prawie sucho w aucie

Sprawdzałeś gąbkę pod wykładziną czy jest sucha?

Opublikowano
no teraz to już wiem o co chodzi :lol:

ale wydaje mi się to zbędne w tym przypadku, bo to auto nie po powodzi :rotfl: , ale do rzeczy po 3 godzinach suszenia farerką jest już prawie sucho w aucie :cool: , widocznie aż tak nie domiękło jak wyglądało a wyglądało żle, myśle że jutro powtórka z suszenia i będzie malina

brawa dla Audi za tak szybkoschnące materiały :a4fan:

dzięki Iceman za dobre chęci z tym osuszaczem dobry chłop z ciebie :wink::rotfl:

tak sobie tłumacz :biggrin:

Opublikowano
tak sobi tłumacz

Racja, farelką takie zalanie 3 dni suszyłem, latem na dworze :exclaim:

Opublikowano

jak zacznie gnić i poczujesz smrodek to zobaczysz jaka rewelka , ale jest na to sposób jak sie zrobi ciepło to ubierz się cieplutko i jazda na klimie na LO i klimka ci osuszy całe autko jak osuszacz :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano
  • Autor

czyli sugerujecie żeby pod wykładzinkę zajrzeć, a jak tam łapę wsadzić żeby nie rozpruwac auta :confused:

Opublikowano

a jakie masz "łapy" potrzebna fotka :rotfl:

Opublikowano
jak tam łapę wsadzić żeby nie rozpruwac auta

Pod fotelem, albo przy prowadnicach

Opublikowano
  • Autor
a jakie masz "łapy" potrzebna fotka :rotfl:

malutkie i zgrabniutkie :rotfl: - dam radę :cool:

Opublikowano
a jakie masz "łapy" potrzebna fotka :rotfl:

malutkie i zgrabniutkie :rotfl: - dam radę :cool:

prosze ofotki, :rotfl: bo umnie Chinczyk wkładał Łapki

Opublikowano
  • Autor

ty sie nie śmiej bo to nie takie proste cóś tam wsadzić :rotfl: , mi udało się tylko paluszki gdzie niegdzie i sucho :rolleyes: ...... tylko bez skojarzeń mi tu :lol:

auto wysuszyłem na dwa baty tzn. farerki przez kilka godzin, także myślę że spoko temat zażegnany, przynajmniej mam taką nadzieję :lol:

a ta pianka pod wykładziną jest bardzo gruba nawet nie przypuszczałem :wink:

Opublikowano

to zamykaj , ale paluszki wsadziłes i sucho :question::rotfl::rotfl:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.