Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 Avant] Mrugające Xenony


bongkox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Audi posiadam od 2 lat zaraz po zakupie wymieniłem oba żarniki na D1S Osram (oryginalne) powodem było mruganie widoczne na postoju i ogólnie słabe świecenie. Ostatnio jadąc nocą zauważyłem ,że podczas ruszania i przyśpieszania na 1,2 i 3 biegu widać ,że światła mrugają. Powyjmowałem żarniki, powpinałem jeszcze raz i problem znikł, lecz dziś po 2 tygodniach pojawił się ponownie. Nie mam pojęcia od czego zacząć. Czy problemem są żarniki, przetwornice czy coś z samopoziomowaniem? Zwłaszcza ,że na postoju wszystko jest jak na razie ok. Jakieś sugestie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą być żarniki ,przetwornice ,ale jak poruszałeś i problem znikł możliwe że we wtyczce są jakieś luzy i przerywa,u mnie po wymianie żarników lampa mrugała ,winna była luźna wtyczka 4pin, nie wiem jaka jest u ciebie ,bo może być 12pin (do jednej i drugiej dochodzą 2 kable ,czarny i czerwony)zalałem ją lekko klejem na gorąco i spokój ,żarnik jak się kończy najczęściej zaczyna świecić na różowo

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, greg2505 napisał:

mogą być żarniki ,przetwornice ,ale jak poruszałeś i problem znikł możliwe że we wtyczce są jakieś luzy i przerywa,u mnie po wymianie żarników lampa mrugała ,winna była luźna wtyczka 4pin, nie wiem jaka jest u ciebie ,bo może być 12pin (do jednej i drugiej dochodzą 2 kable ,czarny i czerwony)zalałem ją lekko klejem na gorąco i spokój ,żarnik jak się kończy najczęściej zaczyna świecić na różowo

Chodzi o wtyczkę idącą do lamp czy do przetwornicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przetwornicy czarna kostka,u mnie nie łączyło i żarnik mrugał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podmieniłem jeden z żarników na stary bo zostawiłem sobie kiedyś na zapas i mruganie ustało. Problem tylko taki,że w tym starym żarniku mam pęknięta tą porcelanową osłonkę drucika, czy może to czemuś zaszkodzić, zrobić jakieś zwarcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...