Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Bi-xenon za wysoko świeci


piotrcar

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Pobawilem sie troche wagiem w swiatlach i niestety cos sie spiepszylo.Teraz bi xenon swieci w niebo.Probowalem zrobic adaptacje ale niestety nic sie podczas niej nie dzieje tzn swiatla nie ida do gory ani na dol,sa caly czas w tej samej pozycji.Jak robie test to ida do gory i na dol,jak odpalam samochod to tez ida na dol i pozniej do gory.Bledow tez zadnych nie ma.czy ma ktos moze pojecie co z tym fantem zrobic???dodam tylko ze mam wag 301 no ale jesli udalo sie nim spiepszyc to i moze u da sie naprawic.[br]Dopisany: 11 Marzec 2009, 20:59_________________________________________________ewentualnie moze ktos poda jakie powinno byc kodowanie moze cos niechcaco zmienilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, a wyczytalem to tu na forum, wydaje mi sie ze trzeba uruchomic procedure regulacji, musisz dokladnie poszukac jak, ale mniej wiecej polega to na tym ze wlaczasz ta procedure i sam recznie regulujesz poziom...

pewny nie jestem ale moze bedziesz mial punkt zaczepienia czego szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz robilem tak i nic nie pomoglo[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 11:10_________________________________________________czy mogl by ktos sprawdzic czy mam dobre wartosci:

kanal 1 wartosc 4

kanal 2 wartosc 1

kanal 3 wartosc 0

kanal 4 wartosc 46

kanal 5 wartosc 2

kanal 6 wartosc 1

kanal 7 wartosc 1[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 19:10_________________________________________________panowie nikt nie pomoze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie !!! bo nie mam VAGA a kolega stoi... może pisz PW do ludzików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede na sile pisal do kogos.jak ktos bedzie chcial pomoc to napisze tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede na sile pisal do kogos.jak ktos bedzie chcial pomoc to napisze tutaj

pod warunkiem że trafi na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak masz racje,ale wiesz jak to jest narzucac sie komus[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 09:26_________________________________________________I jeszcze cos takiego znalazlem :

Kanal 55

recode 07:

Software coding 00006

workshop code 07777[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 12:15_________________________________________________czy nikt z was nie ma bi-xenonu i vaga w domu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiki.ross-tech.com/index.php/Audi_A4_(8E)_Headlight_Aim_Control_(Xenon_Plus)

I nie ma innej opcji. Nie wiem co ty kombinujesz, nie zmienia się programowo wysokości świecenia.

Trzeba śrubkami pokręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki szogun.Zauwazylem ze Software coding mam 00006 a 6 to jest kodowanie audi a8 dlatego mi nie dzialalo.zmienilem teraz na 5 i dziala.mozna zamknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...