Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

problem z trakcją

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam problem z moją audi a4 auto przed wymianą opon ściągało w prawo, został wymieniony wahacz i opony na letnie ustawiona zbierzność i nadla sciagało, po zamianie lewego koła na prawe autko ściąga w dróga stronę. czy przyczyna może być uszkodzenie mechaniczne felgi czy raczej opony do wymiany, te co mam to uzywki. :a4fan:

Opublikowano
mam problem z moją audi a4 auto przed wymianą opon ściągało w prawo, został wymieniony wahacz i opony na letnie ustawiona zbierzność i nadla sciagało, po zamianie lewego koła na prawe autko ściąga w dróga stronę. czy przyczyna może być uszkodzenie mechaniczne felgi czy raczej opony do wymiany, te co mam to uzywki. :a4fan:

moze byc opona...choc slyszalem o przypadku bijącej feli przez ktora sciagalo...ja stawiam na opony...

Pozdro.

Opublikowano

Stawiam na opony, poszukaj wybrzuszen itp. Postaraj sie zamienic kola przod na tyl i wtedy sprawdz.

Opublikowano

podłacze się do tematu i zapytam co jest? po wymianie wahacza prawego górnego z przodu i wymianie łożyska w lewej zwrotnicy (zwrotnica oczywiście wymontowana była) autko jedzie prosto nie ściąga ,a kierownica ma lekki przechył na prawo. Niby nic ale trochę to denerwuje, dodam że nie były ruszane końcówki drążków i nawet dziś sprawdzałem zbierzność która jest ok. :exclaim: :frown:

Opublikowano

Musisz ustawić zbieżność bo nie jest wyregulowana w środkowym położeniu kierownicy

Opublikowano

Tak ale przed wymianą kierownica była prosta i zbieżność była ok, a teraz zbieżność też jest ok tylko ta kierownica się przestawiła. (może to wina tego wahacza bo zamontowałem optimal za 82 pln.)

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 27-03-2007, 11:19 ]

jesli kolega nie zapozna sie z regulaminem to bedzie ostrzezenie

Opublikowano
Tak ale przed wymianą kierownica była prosta i zbiezność była ok, a teraz zbiezność też jest ok tylko ta kierownica się przestawiła. (może to wina tego wahacza bo zamontowałem optimal za 82 pln.)

Po prostu gość który ustawiał Ci zbieżność jest słabym fachowcem. Jedź do niego niech to poprawi. Powinien o tym pamiętać, że musi ustawić zbieżność na wyprostowanej kierownicy.

[ Dodano: 27-03-2007, 14:09 ]

mam problem z moją audi a4 auto przed wymianą opon ściągało w prawo, został wymieniony wahacz i opony na letnie ustawiona zbierzność i nadla sciagało, po zamianie lewego koła na prawe autko ściąga w dróga stronę. czy przyczyna może być uszkodzenie mechaniczne felgi czy raczej opony do wymiany, te co mam to uzywki. :a4fan:

może to po prostu różnica w ciśnieniu w kole. Sprawdzić nie zaszkodzi.

Opublikowano
może to po prostu różnica w ciśnieniu w kole. Sprawdzić nie zaszkodzi.

Ciśnienie to bardzo ważna sprawa :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.