Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MMI 3G+ z Korei

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Was po kilku latach wróciłem do Audi z wysokiego C ;) pacjent A7 z 2012 roku Korea. 

Z tego co wyczytałem po wersji mapy to 3G+ macie pomysły od czego zacząć aby banglała. Na chwilę obecną po wczytaniu map oczywiście pokazuje brak obszaru i tyle .  

Mapy przygotowałem AUDI_HN _6.28.2_2019. Najdziwniejsze , że mam pokrętło bez joysticka przycisku itp . 

IMG_20190714_084922.jpg

 

Edytowane przez tacim

Opublikowano

Moge przerobić takie mmi wysylkowo.

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki za info. Jak nie ogarnę dam sygnała. 

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dla potomnych wsio jest do ogarnięcia samemu ale troszkę trzeba poczytać.

Kolejno potrzebne np:  VCP i VCDS moga byc ryżowe

1) zmiana eepromu na PL bez tego nie dałem rady ruszyć z mapami.  (VCP)

2) wsio kolejno aby ruszyła mapa banalny temat (VCDS)

3) na koniec zmiana częstotliwości ( u mnie VCP ale nie każdemu idzie) 

Kolega shaqal się nie pogniewa bo nie jest to bułka z masłem i kto ma zrobić sam zrobi,  kto nie ma pojęcia o dłubaniu i tak poprosi o pomoc.  ;) 

Edytowane przez tacim

Opublikowano

no a później są takie efekty i zaczyna się płacz mmi red.jpg

Opublikowano
22 godziny temu, tacim napisał:

Dla potomnych wsio jest do ogarnięcia samemu ale troszkę trzeba poczytać.

Kolejno potrzebne np:  VCP i VCDS moga byc ryżowe

1) zmiana eepromu na PL bez tego nie dałem rady ruszyć z mapami.  (VCP)

2) wsio kolejno aby ruszyła mapa banalny temat (VCDS)

3) na koniec zmiana częstotliwości ( u mnie VCP ale nie każdemu idzie) 

Kolega shaqal się nie pogniewa bo nie jest to bułka z masłem i kto ma zrobić sam zrobi,  kto nie ma pojęcia o dłubaniu i tak poprosi o pomoc.  ;) 

Napisz jak zmieniłeś częstotliwości vcp :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Normalnie wszedłem w długie  kodowanie i zmieniłem  dwa pierwsze znaki ciągu z 08 na 01. Przez kilka godzin usiłowałem wpisac 00 jak wszyscy ale nie łapało. Znalazłem innego PDF w necie i tam gośc wpisywał 01. Zrobiłem 01 i poszło. Tylko dodało mi dodatkowo fale chyba średnie bo mam 3 zakresy teraz. Dla jasności to było A7 MMI 3GP+ nie MIB. Najdziwniejsze , że kolega robił Odisem czy jak on się tam zwie i zmieniał na 00 mi nie szło ale poszło 01 tylko, że miał chyba jakieś Q. 

Edytowane przez tacim

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.