Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podwyższone obroty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym sie dowiedzieć co może być przyczyna podwyższonych obrotów na biegów jałowym, dodam ze dzieje sie to na (tzw zimnym silniku ). Po chwili silnik wraca do (cichej)  normalnej pracy. Miał ktoś taki przypadek ?  Gdzieś wyczytałem ze może to byc zaworek odpowietrzania skrzyni korbowej.

Opublikowano

Jak to się dzieje zaraz po odpaleniu to normalne. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam coś takiego ( raz na 2-3 tygodnie ) że jak odpalam autko na zimnym po 2-3 dniach to obroty falują.

Silnik pracuje nie równo, tak jakby chciał zgasnąć. To jest kwestia 5-6 sekund, zgaszam i odpalam ponownie i jest ok...

Na tą chwilę stało się to 5 razy. Nie wiem czy może się to przerodzić w coś groźniejszego?

Opublikowano
W dniu 1.08.2019 o 08:52, Krzych_213 napisał:

Ja mam coś takiego ( raz na 2-3 tygodnie ) że jak odpalam autko na zimnym po 2-3 dniach to obroty falują.

Silnik pracuje nie równo, tak jakby chciał zgasnąć. To jest kwestia 5-6 sekund, zgaszam i odpalam ponownie i jest ok...

Na tą chwilę stało się to 5 razy. Nie wiem czy może się to przerodzić w coś groźniejszego?

u mnie dzieje się podobnie ale tyko czasami, przy odpalaniu na zimnym silniku jak raz wciskam kluczy to silnik jakby wchodził w tryb awaryjny, zaczyna się dusić i nie można dodać gazu więc też go wtedy gaszę i odpalam drugi raz i jest OK,

nie wiem co jest przyczyną ale może mieć coś wspólnego np. z rozrusznikiem bo jak wciskam kluczyk do odpalania i go chwilę przytrzymam to taka sytuacja nie występuje 

najgorsze jest to, że nie ma żadnych błędów w VCDS aby to jakoś sprawdzić 

 

 

Opublikowano
W dniu 5.08.2019 o 13:59, ira2 napisał:

u mnie dzieje się podobnie ale tyko czasami, przy odpalaniu na zimnym silniku jak raz wciskam kluczy to silnik jakby wchodził w tryb awaryjny, zaczyna się dusić i nie można dodać gazu więc też go wtedy gaszę i odpalam drugi raz i jest OK,

nie wiem co jest przyczyną ale może mieć coś wspólnego np. z rozrusznikiem bo jak wciskam kluczyk do odpalania i go chwilę przytrzymam to taka sytuacja nie występuje 

najgorsze jest to, że nie ma żadnych błędów w VCDS aby to jakoś sprawdzić 

 

 

na forum A5 wyczytałem, że podobne świadczą o układzie paliwowym, zawieszaniu się zaworu w tym układzi 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.