Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoże ktoś? 2.0 brd


PITERO12

Rekomendowane odpowiedzi

Auto od 1000 rmp do jakiś 2500 rpm ledwo jedzie potem coś ma kopa ale to nie jest to. Auto po wymianie słupka silnika turbo po regeneracji wszystkie podcisnienia wydają się ok przepływka podmieniona przepustnicy egr nowa ori. 

IMG_20190729_151808.jpg

IMG_20190729_151802.jpg

IMG_20190729_151752.jpg

IMG_20190729_151718.jpg

IMG_20190729_151715.jpg

IMG_20190729_151712.jpg

IMG_20190729_151746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

Kolego, miałem podobne problemy. Dała radę wymiana n75 i wyciągnięcie turbo i danie go na sprawdzenie przepływu powietrza przez turbo. I to pomaga ustawić zmienna geometrie a turbiny KKK w tym modelu są bardzo wrażliwe na zmiany. Więc jak robiła to firma która nie ustawia geometrii na specjalnej maszynie a nie każde taką mają to ja bym zaryzykował wymontował turbo i dał gdzieś do ustawienia gdzie to robią. Mi po samym ustawieniu geometrii, przybyło jakieś 40 km. Co do n75 to u mnie nie zawalił się sam czujnik (i tak go wymieniłem) co same kable od elektryki, kostka praktycznie wisiała na przewodach które były odkryte i polamane. 

A jak tam wyglądają u Ciebie logi z wtrysków? 

P.S. BRD maja strasznego laga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które są logi od wtrysków jestem nie obeznany w Audi niegdy przy tym nie robiłem turbo zrobione Perfect bo znajomy robił więc to wykluczam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy braku mocy logi grupy 003 008 i 011 to podstawa. Zrob te 3 logi razem w wcisnietym przycisku "Turbo". Do tego zrob logi 003BS i 011BS i z samego rana przed odpaleniem silnika bodajrze 007 statyczny -kanal na ktorym sa temperatury ( tu moze byc nawet screen).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...