Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B7 Avant CNV


cnv

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez cnv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co widzę plany jakieś są :) zawsze tak jest na początku nic a jak człowiek się wciągnie to leci. 

Ogrzewanie postojowe to brzmi jak Webasto z pilotem. 

Jeżeli chodzi o gaz to wiem, że w Lubiczu koło Torunia jest zakład który zna się bardzo na robicie. Poszukaj w dziale kujawsko-pomorskie na pewno będzie lepiej opisane bo nie pamiętam nazwy zakładu a gaz dawno temu miałem ;)

Póki co życzę bezawaryjności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto poszło na serwis startowy czyli rozrządy, płyny, oleje, opony zimowe wybrane, tylko zamówić...

Na pierwszy rzut rozglądam się za:
- Radio - najlepiej przeróbka na 2 DIN jakiś android albo coś w bluetooth, co polecacie ? Nowe czy jakaś firmowa używka ??
- Instalacja gazowa - Jaki zestaw dobrze się sprawuję w tym silniku? Czy polecicie jakiś zakład który jest godny polecenia w moich okolicach ??
- Koła na lato, przez zimę muszę kupić felgi na lato + opony (narazie jestem dobrze nastawiony na Uniroyal Rain Sport lub coś równie dobrze śmigającego w deszczu), chciałbym mieć jakieś rozeznanie. W oryginale wychodziło 235, trochę szerokie mi się wydają takie opony do takiego małego auta i silnika. Czego szukać jakiej szerokiej felgi jakie ET żeby było ekonomicznie i komfortowo w 17 calach ? Może być delikatnie sztywniej bo jednak te 205/55/16 są delikatnie miękkawe. Chociaż na Zimę jak znalazł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...