Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piszczenie w glosnikach po zmianie RNS na androida

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Posiadam problem z pętla masy. Kupiłem radio z androidem do audi a4 b7. Radio gra super. Mam system bose. Jednak jest problem w głośnikach pojawiają się zakłócenia. Kiedy włączę światla mijania w głośnikach pojawia się buczenie. Kupiłem w internecie filtr pętli masy. Działa super po wpięciu go w instalację między przewody sygnałowe biegnące do wzmacniacza bose buczenie ustaje. Jednak razem z buczeniem dużo na jakości traci także dźwięk. Bardzo obcięte zostały basy. Jak mogę temu zaradzić? Jeśli podam masę prosto z akumulatora na radio i na wzmacniacz a nie z obiegu auta wyeliminuje problem? Może polecicie jakieś filtry pętli masy które nie zabijają tak bardzo jakości?

Opublikowano

Pokaż co to za filtr kupiłeś.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Nie wiem jaką budowę ma ustrojstwo, które zakupiłeś, czy jego budowa oparta jest o transformatory separujące czy np. kondensatory, w każdym razie wypróbuj to:

Filtr-przeciwzakloceniowy-RCA-separator-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 40 zł - Filtr przeciwzakłóceniowy RCA separator pętli HGLI (4909107228). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo...

miałem i nie narzekałem. Albo zbyt głuchy jestem bym usłyszał różnicę.
Wypróbuj... najwyżej odeślesz. Jego budowa oparta jest o transformatory separujące. Potrzebujesz dwóch sztuk.
Swoją drogą - chińczyki wciąż tak cicho grają na wyjściu liniowym (cinch)?

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano

Wiesz co kiedy podłączyłem radio u siebie grało naprawdę cicho i byłem tym lekko zdziwiony że na max głośności jest tak cicho. I tak samo nie było prawie wcale basu za to okropne buczenie. W momencie kiedy ściągnąłem aplikacje power amp sytuacja się zmieniła mogłem zdecydowanie podbić dźwięk - w końcu było głośno no i bass wyregulowalem i było ok. Na seryjnej aplikacji nie mam nawet opcji żeby zwiększyć bass śmiech na sali... a co do tego filtra który ja mam no to dosłownie wycina mi jakieś pasmo i nie mam wcale bassu totalne zero... Jednym słowem masakra. Mógłbyś mi powiedzieć w jakich okolicznościach używałeś tego sprzętu? Był u Ciebie faktycznie wyczuwalny bass ? Miałeś system bose i też miałeś takie problemy z zakłóceniami? Też miałeś androida chińskiego?

Opublikowano

Jak chcesz mieć głośno to puść sygnał do wzmacniacza BOSE z wyjść głośnikowych chińskiego radia, KONIECZNIE je przy tym odseparowując tymi filtrami (transformatorami) do których link podesłałem wyżej. Jeśli tego nie zrobisz to usmażysz końcówkę mocy w radiu.
Zapewniam Cię, że basu nie wycinają te filtry, wczoraj sprawdzałem - wszystko na 0 ustawione, loudness off, EQ off ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy te filtry zlikwidują mi też zagłuszenia w głośnikach podczas załączonych kierunkowskazów, pracy przepustnicy kol.ssącego, wycieraczek? Obecnie podczas pracy któreś z tych rzeczy słyszę lekkie szumy lub ciche buczenie w głośnikach ? Na oryginalnym RNS-D tego nie ma...

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam i jak rozwiazales problem? Kupiłem radio z androidem slychac piski i buczenie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.