Skocz do zawartości
IGNOROWANY

amortyzatory z allegro


dawajrapa

Rekomendowane odpowiedzi

chce wymienic amorki z tylu (B5 sedan). co myslicie o amorach z allegro? cenowo sa duzo tansze niz w sklepach, ale pytanie czy sa to napewno orginaly? chce gazowki, znalazlem juz kilka "dobrych" ofert np. bilsteiny za 160-180 PLN ale nie chce mi sie w to wierzyc, bo w slepie stoja 100wke wiecej... czy kupowal juz ktos amory z allegro? sprawdzic sie chyba nie da, tylko zamontowac i jezdzic, pytanie tylko czy wysypia sie po 5 tys. czy po 25 czy moze po 50... aha- mam jeszcze taka opcje- znajomy w essen pytal tam w sklepie- 60 EUR za sztuke, wiec ok 240 pln... teoretycznie te niemieckie nieduzo drozsze od naszych allegrowych, i powinny byc OK, ale chyba do konca nie ma pewnosci? prosze o rady. z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalem 400zl za 2 szt. do przodu ori. Bilsteiny (gazowe) jezeli chodzi o jakosc sa naprawde swietne , jezeli chodzi o cene to nie sa tanie ale lepiej zaplacic raz porzadnie niz potem co chwile bawic sie w jakies nie potrzebne wydawanie pieniedzy :wink: o ile dobrze mi sie wydaje to amory na tyl sa drozsze :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na Allegro (we wrześniu ubiegłego roku) dla koleżanki do BMW właśnie Bilsteiny (gazowe) i jak narazie nie ma problemów. Nie wiem czy patrzyłeś u tego gościa http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1140306 ale jest przedstawicielem w Polsce i można sie dogadać przez GG w razie nie jasności. Miło wspominam ta transakcję ale wybór należy do Ciebie i niczego nie sugeruję :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudineze, dzieki za info, napisalem do nich, bo z tego co widze maja tylko opla i bmw, zobaczymy co odp.

Szewczenko7 pisalismy juz na priv o tym, pytalem tego goscia- odpowiedzial ze mial wtedy tylko te dwie sztuki, ktore od niego wziales, bo kupil okazyjnie dla siebie, ale sprzedal a4 (wspomnial tez ze lata niby nowym A8 ;) i tyle...

a co myslicie o tych? jakie prawdopodobienstwo ze nie sa to jakies chiny czy cos?

http://allegro.pl/item175051937_amortyzatory_tylnie_audi_a4_94_98_nowe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem do nich, bo z tego co widze maja tylko opla i bmw, zobaczymy co odp.

Nie będzie problemu bo ja przy okazji zamawiania do tej bemki to pytałem do siebie i napisał mi ze koło 650 zł za komplet (4szt).

A co do tej aukcji to trudno powiedzieć czy to oryginał czy china ze zdjęć nic nie wynika takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tej aukcji to trudno powiedzieć czy to oryginał czy china ze zdjęć nic nie wynika takie moje zdanie.

no wlasnie... gadalem z nim- mowi ze org. z niemiec, ze daje 2 lata gwarancji itd. w sumie typ sie nie pucuje strasznie ze to bilsteiny na tej aukcji- w tytule nawet firmy nie napisal... no nic, z tego co piszesz cena powinna byc calkiem podobna u tego kolezki przedstawiciela, wiec poczekam na ich odp.

dzieki!

[ Dodano: 23-03-2007, 13:21 ]

Ja kupowałem na Allegro (we wrześniu ubiegłego roku) dla koleżanki do BMW właśnie Bilsteiny (gazowe) i jak narazie nie ma problemów. Nie wiem czy patrzyłeś u tego gościa http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1140306 ale jest przedstawicielem w Polsce i można sie dogadać przez GG w razie nie jasności. Miło wspominam ta transakcję ale wybór należy do Ciebie i niczego nie sugeruję :wink: .

wlasnie kupilem od tego pana 2 amory na tyl (bilstein, gaz) za 360 pln z przesylka :) zobaczymy jak sie beda spisywac.

jeszcze raz dzieki za namiary, pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie kupilem od tego pana 2 amory na tyl (bilstein, gaz) za 360 pln z przesylka :) zobaczymy jak sie beda spisywac.

No ja kupilem identyczne z tym ze do przodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...