Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Układ elektryczny lusterek audi a6 c6 2007


MarLozTV

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie chce się podpiąć pod oświetlenie w lusterkach w audi a6 c6 z 2007r nie chce rozbierać całego boku drzwi aby szukać po wiązkach który to kabel a chciał bym wyprowadzić plusowy kabel od tych trzech diod czy jest gdzieś bezpiecznik od tego aby mógł się do tego podłączyć albo może ktoś wie gdzie ten kabel wychodzi .

Tak z grubsza chodzi mi o to aby wyprowadzić plus z tych diod ponieważ chce zrobić dodatkowe oświetlenie po otwarciu samochodu aby świeciło tak jak przy  "Coming Home/Leaving Home" zanim znajdzie się odpowiedz żebym podłączył sie do halogenów bo tez świecą przy otwieraniu samochodu w nocy to już mówię ze to odpada ponieważ w nocy często mam włączone halogeny a to co chce podłączyć nie może świecić cały czas , chce tylko aby dawało prąd przy otwarciu samochodu i może przy zamknięciu dawać po czym gaśnie i sie nie zaświeci w trakcie jazdy własnie tak jak te diody pod lusterkiem.

Proszę o pomoc jeśli ktoś za układ elektryczny tych lusterek. lub może jak ktoś wie gdzie jest taki plus tak aby nie rozbierać całego boczku w drzwiach.                     
                                                                                                                                                                                                                                                                         Pozdrawiam.

Edytowane przez MarLozTV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarLozTV napisał:

nie chce rozbierać całego boku drzwi aby szukać po wiązkach który to kabel

Będziesz musiał.... ponieważ :

2 godziny temu, MarLozTV napisał:

czy jest gdzieś bezpiecznik od tego aby mógł się do tego podłączyć

Nie ma takiego bezpiecznika.

2 godziny temu, MarLozTV napisał:

gdzie ten kabel wychodzi

Nie "wychodzi" nigdzie po za drzwi.

Interesujący Cię przewód znajduje się w wiązce, biegnącej od lusterka do sterownika znajdującego się w w drzwiach. Przewody biegnące do lampki C/L/H lusterka zewnętrznego :czerwony/biały i czarny/niebieski.

Obawiam się, że typowego napięcia +12V (bo pewnie takiego "plusa" szukasz) tam nie znajdziesz.

 

Edytowane przez Tomnik
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tomnik napisał:

Będziesz musiał.... ponieważ :

Nie ma takiego bezpiecznika.

Nie "wychodzi" nigdzie po za drzwi.

Interesujący Cię przewód znajduje się w wiązce, biegnącej od lusterka do sterownika znajdującego się w w drzwiach. Przewody biegnące do lampki C/L/H lusterka zewnętrznego :czerwony/biały i czarny/niebieski.

Obawiam się, że typowego napięcia +12V (bo pewnie takiego "plusa" szukasz) tam nie znajdziesz.

 

To teraz dużo mi wyjaśniłeś myślałem ze to idzie jakoś z modułu komfortu  ale jeśli tam jest jeszcze jakiś sterownik to troszkę mi zniszczyło wizje ? nie chciał bym rozbierać całego boczku w drzwiach a znowu interesuje mnie tylko i wyłącznie kabel który daje prąd po otwarciu samochodu , znalazłem na internecie znaczek audi led wiem że za to policja może się przyczepić nie musi ale może i wymyśliłem ze podłącze to właśnie do tego pierwszy plan był żeby do halogenów to podłączyć tylko tak jak pisałem halogeny często używam a wtedy by tez świecił się ten znaczek.

A zna ktoś może jeszcze jakiś kabel/wyjście własnie co daje prąd tylko po zamknięciu lub otwarciu samochodu chyba już takiego nie ma ale wole spytać bo zawsze to kilka głów myśli a nie 1 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...