Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klimatyzacja działa po włączeniu spryskiwaczy 15sec.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam dość kuriozalny problem a mianowicie, gdy na panelu climatronica ustawie max chodzenie czy też grzanie plus maksymaly nadmuch nic się nie dzieje, słychać że wentylator chodzi jak szalony ale nic. Myślałem że brak czynnika przy chodzeniu ale przy grzaniu? Okazało się jednak zabawniej :) gdy włączone są jakieś ustawienia grzanie/chłodzenie i pociągnie manteke wycieraczek żeby spryskać szybę nagle zaczyna działać chlodzebie/grzanie działa przez około 10-15sec jak chodzą wycieraczki po spryskaniu szyby poczym znowu wszystko ustaje.
Byłem w elektryka który mi coś najstrował przy radiu lecz mówi że nic nie mógł zrobić i że sam nie wie o co chodzi.
Ktoś może ma pomysł gdzie szukać przyczyny problemu i jak rozwiązać? Z dzieciakami ciężko co chwilę będzie spryski włączać by grzalo w aucie :)
A4 B6 2002 1.9tdi

Pozdrawiam
 

Opublikowano

Przychodzi mi do głowy jedna rzecz: zamknięte klapki dopływu powietrza. Przy spryskaniu szyby auto jest automatycznie przełączane w tryb zamkniętego obiegu i zamyka się klapka pod filtrem powietrza. Bym poszedł tym tropem. Na początek sprawdź klimę czy ma błędy i wykonaj nastawy podstawowe. 

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie zauważyłem te klapki pod filtrem w ogóle się nie ruszają już jakiś czas temu ale klima działała normalnie 

Opublikowano

Podłącz Vcds, odczytać błędy, zrób nastawy podstawowe. Powinno pomóc.  Jeżeli błędy powrócą, wymień lub zregeneruj silniczek i potencjometr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.