Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana lamp na ledy


mogiiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam okazje zakupić takie lampy do mojej b7. Aktualnie posiadam zwykle i chciałbym nieco ożywić wygląd. Mógłby ktoś powiedziec jakie światło dają te lampy w nocy? Jak świeca długie? Nie ma problemu z widocznością na drodze?Moze ktoś używa i ma zdjecia albo możliwość zrobić;)

FF022822-F0F0-49F6-91D4-0F4E6D830BE5.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy są firmy sonar? Twoje z B7 są podobne do moich co mam w B6

Ja mam takie :

516_03_01.jpg

I NIE POLECAM. Słabo świecą, zrobione z taniego plastiku. Po zakupie wymienić soczewkę i może będzie świecić jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mogiiel napisał:

Tak firmy Sonar. 

Mowisz ze soczewka słaba? A klosz? 

Całe te lampy to chiński badziew i naprawdę nie polecam Ci tego u mnie już były jak kupiłem samochód i zamierzam je wymienić na zwykłe. Może do wyglądu nieco dają, ale na tym się kończy w twoich też są żarówki H1 do długich i mijania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tych lamp nie mam tylko mam okazje przełożyć sobie wiec nawet nie wiem jaka żarówka tam siedzi? na razie w swojej mam zwykle lampy. 

To może rozwiązaniem jakaś fajna żarówka h7 np od Philipsa białe światło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mogiiel napisał:

Ja tych lamp nie mam tylko mam okazje przełożyć sobie wiec nawet nie wiem jaka żarówka tam siedzi? na razie w swojej mam zwykle lampy. 

To może rozwiązaniem jakaś fajna żarówka h7 np od Philipsa białe światło?

Do moich ktoś wcisnął ksenony :D Włożyłem żarówkę h1 i to prawie nie świeci więc znowu włożyłem ksenon. Jak masz okazje przełożyć to przekładaj i zobacz sobie :D może twoje okażą się lepsze. Jak masz lampy na H1 to żarówki H7 tam nie włożysz, jeśli jednak masz na H7 to taka żarówka  Philipsa poprawiłaby światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze aktaualnie mam zwykle lampy na h7. Mi zależy na dobrym świetle w nocy i ożywieniu wyglądu. Jak mówisz ze lampy lipa to może chociaż do moich obecnych lamp bym wrzucił sobie jakieś białe żarówki. Jak masz coś sprawdzonego to możesz podesłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mogiiel napisał:

Chodzi o to ze aktaualnie mam zwykle lampy na h7. Mi zależy na dobrym świetle w nocy i ożywieniu wyglądu. Jak mówisz ze lampy lipa to może chociaż do moich obecnych lamp bym wrzucił sobie jakieś białe żarówki. Jak masz coś sprawdzonego to możesz podesłać?

Czy coś polecę to powiem, że nie bo nie siedzę w temacie. Podobno sporo daje regeneracja lamp(soczewka, projektor?) kilka osób zajmuje się tym na forum do tego jakieś polecane żarówki :

i efekt powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2019 o 20:42, mogiiel napisał:

Chodzi o to ze aktaualnie mam zwykle lampy na h7. Mi zależy na dobrym świetle w nocy i ożywieniu wyglądu. Jak mówisz ze lampy lipa to może chociaż do moich obecnych lamp bym wrzucił sobie jakieś białe żarówki. Jak masz coś sprawdzonego to możesz podesłać?

To wstaw oryginalne bixy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...