Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zła naprawa przez warsztat z oc sprawcy co robic ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem bo zgodziłem sie na naprawe bezgotowkowa i oddalem auto na warsztat wspołpracujący z ubezpieczalnia Warta i wczoraj odebrałem auto ale nie za badzo podoba mi sie naprawa do naprawy bylo błotnik zderzak przedni spoiler przedni i reflektor i jest zrobiona fuszerka bo błotnik i zderzak rozni sie kolorem a reflektor ma pare w srodku i nie ma mozliwosci regulacji wysokosci a wczesniej byla i reflektor jest firmy djauto (chyba) a wczesniej był zamontowany valeo jestem pierwszy raz w takiej sutuacji prosze o pomoc

 

20190930_142855.jpg

Edytowane przez mister920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś pokusił się o przeczytanie kilku tematów o szkodach (choćby na tym forum), to wiedziałbyś, jakie Ci przysługują prawa, jak walczyć z ubezpieczycielem o wyższe odszkodowanie i dlaczego nie należy godzić się na zlecenie naprawy w warsztacie partnerskim ubezpieczyciela. Taki warsztat wykonuje usługi zgodnie z zakresem uszkodzeń i technologią napraw wskazaną w kosztorysie likwidatora szkody, a ten już z założenia jest oszukańczy (zaniżona stawka rbg, tanie zamienniki części, naliczone rabaty i upusty), więc to nie interes poszkodowanego, a partnera biznesowego (ubezpieczyciela) jest dla nich ważny. Obecnie możesz jedynie napisać skargę do ubezpieczyciela i reklamację do warsztatu, wskazując, że zastosowanie zamiennika bez funkcji regulacji nie spełnia wymogu przywrócenia do stanu sprzed zaistnienia szkody (niewłaściwy reflektor), a jakość samej usługi urąga wszelkim wyobrażeniom o profesjonalizmie zatrudnionych w warsztacie "fachowców".  

Z przedstawionego zdjęcia wynika, że błotnik powinien być zakwalifikowany do wymiany, a nie naprawy, Zderzak miał pewnie ułamane zaczepy i także powinien być wymieniony. Uszkodzenia wskazują, że ucierpiało także plastikowe nadkole we wnęce błotnika i wzmocnienia zderzaka. O tym, że przy uszkodzeniach zderzaków zawsze należy je zdejmować do oględzin, też pewnie byś się dowiedział, gdybyś zaczął lekturę likwidacji szkód, przed podjęciem decyzji o naprawie w warsztacie partnerskim ubezpieczyciela.   

Edytowane przez hak64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...