Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Bootloader


maximan01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż dzisiaj pojawił się duży problem, jako że z natury jestem bardzo ciekawski I lubię się pchać tam gdzie nie powinienem, tak I dziś mnie zawialo w Audi na Green Menu 

I uruchomiłem przez pomyłkę wyżej wymienionego boota 

Tutaj pojawiają się schody ponieważ nie wiem czy mam używać wszystkich płyt do soft teraz czy też zaczynać od 3 

Bo na Internecie piszą raz tak raz tak błądziłem już po zakamarkach forum jednak nie wszystkie tematy zostały dokończone .

Chodzi mi konkretnie o to że miałem wgrane oprogramowanie 5570 I czy muszę zaczynać znowu od tych niskich softow I iść w górę czy od razu mam zaczynać od tego 5570

Nagrałem dzisiaj jedną płytkę CD jednak wgl nie chciała ruszyć  jednak byla to CD3 i moze w tym tkwi problem ze zabieram sie do tego od d**y  strony?

Nie wiem tylko czy to chodzi o to że może ma być DVD czy jakas konkretna marka płyty 

Starałem się nagrać swoją CD w najniższej prędkości jednak może to jednak nie to.

Co do samego radia to posiadam 2G 

więcej danych daje w załącznikach 

czy ktoś z was posiada może dzialajacy link z softem lub ewentualnie płytki na sprzedaż? 

lub ktoś może jest z okolic Wrocławia 

Błagam was niech ktoś poratuje  ?

Bo ja juz kompletnie nic nie wiem 

I na co ewentualnie zwrócić uwagę przy zakupie płytek z allegro 

 

 

 

Edytowane przez maximan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Deniro napisał:

Co to za panienka w tle?:)

 

Read Error to jest błąd odczytu

Read error dlatego że w zmieniarce mam inne płyty  jednak nadal nie uzyskałem odpowiedzi na pytania :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyswietla ci sie bootloader - wysuwasz wszystkie plyty ze zmieniarki i wkładasz jedną z softem.
Wypal sobie płyte CD1 (5170) i włóż ją w zmieniarkę na miejsce pierwsze. Reszta zrobi sie sama.

Link do pobrania:
https://pastebin.com/raw/pVg5XG2z

Później jeszcze będziesz musial odtworzyć adaptacje w module 07 zliczając liczby z podpowiedzi na podstawie wyposażenia auta.

Potem ewentualnie jesli chcesz usilnie najnowszy soft to możesz użyć CD3 do aktualizacji 5570

Edytowane przez Tekero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...