Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Chromowana ramka od dźwigni zmiany biegów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

taka ramka w przedliftach traci wioska i festynem :gwizdanie:

moje zdanie

Opublikowano
  • Autor

taka ramka w przedliftach traci wioska i festynem :gwizdanie:

moje zdanie

mowisz ze w przedliftach to wioska a po lifcie juz nie jakby miedzy nimi byla taka roznica jak miedzy b5 a b7 a nie tylko kosmetyczne sprawy

Opublikowano

w polifcie jest inna konsola. ... i nie bardzo widzi mi sie taka rzezba.

Opublikowano

Mi w ogóle takie coś się nie widzi... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

moim zdaniem jak ktoś założył sobie chromowane ramki na zegary to taki mieszek z ramka ładnie by się komponował

Opublikowano

to jeszc mozna zalozyc chrom wokol szyb, na tylna klape grill i kratki w zderzaku;)

Opublikowano
  • Autor

to jeszc mozna zalozyc chrom wokol szyb, na tylna klape grill i kratki w zderzaku;)

i to juz jest wioska

Opublikowano

taka ramka w przedliftach traci wioska i festynem :gwizdanie

moje zdanie

Chyba troszke przesadzasz z tym festynem :fool:

w polifcie jest inna konsola. ... i nie bardzo widzi mi sie taka rzezba.

No naprawde ogromne roznice w tych konsolach :piroman:

moim zdaniem jak ktoś założył sobie chromowane ramki na zegary to taki mieszek z ramka ładnie by się komponował

Bardzo dobre spostrzezenie :good: u mnie tak jest i nie wydaje mi sie ze to az taka wiocha :kox:

I mam jesze chrom wokol szyb i obudowy lusterek w chromie i mozecie mowic ze to jest wiocha :yeah:...... teraz mnie to wali bo jestem na fali...... :banan1::polew: :polew:

Opublikowano

w polifcie jest inna konsola. ... i nie bardzo widzi mi sie taka rzezba.

No naprawde ogromne roznice w tych konsolach :piroman:

nie no zadna... :polew:

Opublikowano
  • Autor

taka ramka w przedliftach traci wioska i festynem :gwizdanie

moje zdanie

Chyba troszke przesadzasz z tym festynem :fool:

w polifcie jest inna konsola. ... i nie bardzo widzi mi sie taka rzezba.

No naprawde ogromne roznice w tych konsolach :piroman:

moim zdaniem jak ktoś założył sobie chromowane ramki na zegary to taki mieszek z ramka ładnie by się komponował

Bardzo dobre spostrzezenie :good: u mnie tak jest i nie wydaje mi sie ze to az taka wiocha :kox:

I mam jesze chrom wokol szyb i obudowy lusterek w chromie i mozecie mowic ze to jest wiocha :yeah:...... teraz mnie to wali bo jestem na fali...... :banan1::polew: :polew:

zgadzam sie z toba w 100 % chromowane ramki i mieszek z ramka jest ok chrom wokol szyb tez fajnie wyglada ale nie na kazdym kolorze nadwozia....

poza tym kazdy ma inny gust i kazdemu moze sie co innego podobac[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 18:18_________________________________________________poza tym Topor w twojej a4 sa chyba chromowane ramki na zegarach i jakos nie uwazasz tego za "festyn" :sesese:

Opublikowano

niestety nie posiadam ramek na zegarach:> :gwizdanie:

Opublikowano

w polifcie jest inna konsola. ... i nie bardzo widzi mi sie taka rzezba.

No naprawde ogromne roznice w tych konsolach :piroman:

nie no zadna... :polew:

Moim zdaniem niema az takiej wielkiej roznicy w konsolach ,ze w poliftach ramka pasuje a w przed liftach nie pasuje :cool1: pozdrawiam :hi:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 19:55_________________________________________________

niestety nie posiadam ramek na zegarach:> :gwizdanie:

A zaloj wygladaja super :naughty:

Opublikowano
  • Autor

niestety nie posiadam ramek na zegarach:> :gwizdanie:

no to zwracam honor :wallbash:

a powinienes sobie sprawic bo taj jak mowi dudi75 wygladaja super zreszta ja tez tak twierdze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.