Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ukryte wentyle


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

No wiem wiem, oto chodzi ze kupilem kola i maja takie wlasnie wentyle :shocked: i teraz nie mam jak sprawdzic czy napompowac, jedyny sposob to kupic komplet wentyli z przedluzkami ??? :wallbash:

http://cgi.ebay.de/Ersatz-Befulladapter-Ventile-Ventil-versteckte-I-Vent-/150435348810?cmd=ViewItem&pt=Rad_Reifenzubeh%C3%B6r&hash=item2306a5414a

niestety nie wiem czy do polski wysyla. jak co to szukaj sklepikow z i-vent lub optivent bo do tych ukrytych wentyli sa wszystkie czesci osobno dostepne.

Co do samych wentyli to ja tez takie posiadam i jestem zadowolony (mam i-vent bo na optivent duzo ludzi sie skarzylo ze nie szczelne). na poczatku gosciu zle jeden zamontowal i uciekalo powietrze...teraz sa szczelne. wyglada o niebo lepiej i sprawdzanie/napelnianie powietrze trwa troche dluzej. Jak sie ma przygotowany sprzet (najlepiej maly imbusik bo ten w adapterze jest do pyrdla :rolleyes: ) i troche wprawy to nie ma zachodu -jak zrobie przy okazji fotke to ja wstawie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wentyle i jestem zadowolony bardzo fajnie wyglądają 46770bda01.jpg a1bc8685d4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie. Fajna fela. Moje nieco powietrza puszczają chyba :(

widocznie za słabo dokręcone (skręcone) one mają uszczelkę i jak się je dobrze skręci to dobrze trzymają :good: mam takie (na 2 kompletach felg) i wygląd super. Np u mnie u wulkanizatora chłopaki mają takie końcówki i nic nie marudzą! Wykręcić i wkręcić to chwila moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...