Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o analizę błędów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Troche sie oszukalem i generalnie nie znalazłem nic ciekawego...

Mam takie błędy:

18265 P1857

i te w engine:

17669

17675

17678

Wiem ze to cos zwiazane z pompowtryskami,bo w bloku 18 zawor pompowtryskiwacza 3 i 4 wynosi 47 a powinien zero..

Dodam ze pompki na zimnym calkiem niezle od -0,5 do 0,5

gorzej na cieplym silniku bo od -1,25 do +1,30

Z góry dzieki za wszystkie odpowiedzi, a i zapala sie jeszcze kontrolka abs i esp po przejechaniu 200m[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 17:57_________________________________________________nikt mi nie potrafi pomuc??? dorzuce logi 013 018 023 statyczne :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce48d5fe339e2f4e.html

i takie z lekka przygazowka na postoju :

001 018 i 023:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf82fef4b59dce80.html

podsuje to tak.. mechanior stwierdzil ze 2 pompka siada i przez nia bledy na innych..tez stwierdzilem ze blad zalancza sie jak jade stala predkoscia i w grupie 23 wskoczy wartosc 127...

panowie pomocy!!! dodam ze to nie listwa na pompkach bo sprawdzalem..

Opublikowano

Rozgrzej najpierw silnik i potem zrob logi jeszcze raz. Rzeczywiscie BIP(gr. 23) sa troche duze. Pozostale bledy skasuj i sprawdz za jakis czas. Masz moze jakiesz wieksze opisy tych bledów? Szukałeś na forum?

Opublikowano

no ale BIPy na zimnym nie powinny być większe?

zrób ponownie na 87stopniach

Opublikowano
  • Autor

bledy caly czas powracaja..jak w bloku 23 podczas jazdy dluzsza chwile jest wartosc 127..to cos z elektryka??

Opublikowano

Z tego co pamiętam to z okablowaniem pompowtryskiwaczy.

Opublikowano
  • Autor

Ale ja właśnie dociskalem te wtyczki przy pompkach..no chyba ze gniazdo połączenia listwy od pompek albo cos innego..macie jakies pomysły??

Opublikowano

bledy caly czas powracaja..jak w bloku 23 podczas jazdy dluzsza chwile jest wartosc 127..to cos z elektryka??

albo wtyczki albo wysraly sie pompki ...

Opublikowano
  • Autor

A czy mogły pasc po prostu wtyczki??? doginalem piny..tam nic innego chyba nie moze nie laczyc..jesli sie myle to mnie poprawcie..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.