Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysł na przewody


Tomecky98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma ktoś pomysł jak schludnie i którędy poprowadzić przewód zasilania do wideorejestratora? Mam pomysł puścić to wewnątrz deski rozdzielczej z tym, że obawiam się prowadzenia przewodu wewnątrz słupka oraz podsufitki. Ktoś już z tym kombinował? Moze jakaś porada? 

Z góry dzięki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączyłem zasilanie kamerki pod wiązkę od lampki i obeszło się bez prowadzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomecky98 napisał:

Lampka jest na 12v kamerka bodajże 5v jesli sie nie myle

Kamerka powinna mieć zasilacz 12V / do włożenia do gniazdka zapalniczki / a zasilanie jest 5V. Podobnie jak ładowarki samochodowe komórek. Ja mam przewód połączony za schowkiem pasażera z dodatkowym gniazdkiem zapalniczki . Schowany w podsufitce i słupku A .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Kamerka powinna mieć zasilacz 12V / do włożenia do gniazdka zapalniczki / a zasilanie jest 5V. Podobnie jak ładowarki samochodowe komórek. Ja mam przewód połączony za schowkiem pasażera z dodatkowym gniazdkiem zapalniczki . Schowany w podsufitce i słupku A .

I to samo miałem zrobione ja, tylko, że pod lampką wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdemontuj panel (ten przy lusterku) z lampką wewnętrzną. Wyjmij płytkę z elektroniką z zasilacza od rejestratora. Wlutuj + i - zasilacza pod zasilanie lampki (podświetlenia nocnego) i ładnie zamocuj płytkę w tym panelu (powinna się zmieścić bez problemu). Zostaw odpowiedniej długości (skróć) przewód do rejestratora, tak aby swobodnie wystarczał i nie był za długi. Zamontuj panel na podsufitce i ciesz się automatycznie uruchamiającym się rejestratorem po włączeniu świateł pozycyjnych.

Edytowane przez lewmichal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 14:34, lewmichal napisał:

Zdemontuj panel (ten przy lusterku) z lampką wewnętrzną. Wyjmij płytkę z elektroniką z zasilacza od rejestratora. Wlutuj + i - zasilacza pod zasilanie lampki (podświetlenia nocnego) i ładnie zamocuj płytkę w tym panelu (powinna się zmieścić bez problemu). Zostaw odpowiedniej długości (skróć) przewód do rejestratora, tak aby swobodnie wystarczał i nie był za długi. Zamontuj panel na podsufitce i ciesz się automatycznie uruchamiającym się rejestratorem po włączeniu świateł pozycyjnych.

To by był dobry pomysł, tylko musiałbym stały + dać aby tryb parkingowy chodził także

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...