Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Analiza logow (Statyczne, Statyczne BS, Dynamiczne)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o analize logow gdyz we wtorek jade na warsztat i chcialbym za jednym zamachem wszystkie usterki sprawdzic.

Friday 20 March 2009 Pozna noca

8D0 907 401 H 2.5l/4VT EDC G00AG D42

Statyczne :

http://i44.tinypic.com/e01nwx.jpg

http://i42.tinypic.com/f0n4ev.jpg

Statyczne BS :

http://i43.tinypic.com/348r1h1.jpg

Dynamiczne :

http://i43.tinypic.com/k2y2ow.jpg

Z gory wszystkim dziekuje za sugestie.

Opublikowano

Kilka spraw dla mechanika:

- wymiana termostatu

- sprawdzenie sprezarki... masz za***iste OB polaczone z praktycznie lezacą regulacja cisnienia doladowania - poleć zeby sprawdzono stan wezyków ukladu podcisnienia(dokladnie!!! - wymiana lub przedmuchanie sprezonym powietrzem) po tym znow zalogowac 011 dyn.

IMO - gdyby to bylo moje auto wymontowałbym turbine i sprawdzil stan wirnika i kierownic... nie tak dawno nasz kolega z klubu mial mniejsze OB, a okazalo sie iż wirnik sie wykruszył i uszodzil mechanizm VTG.

- przeplywomierz - jest do czyszczenia/ew. wymiany - tnie dawke praktycznie w calym zakresie obrotów

- zapłon ewidentnie do regulacji.. powinien sie miescic w zakresie 0-4 ATDC w momencie kiedy nastawnik ustawia sie na "Late".

- na moje niewprawne oko chyba jest powietrze w przewodach paliwowych - tez należy to sprawdzić...

Tyle ode mnie :)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Z tym powietrzem to moze byc rzeczywiscie bo wymienialem ostatnio wezyki przelewowe wszystkie bo mi cieklo. No i jeden wczoraj musialem znowu wymieniac i dzisiaj patrze znowu do wymiany.

No i przed logami byl jeden blad:

Friday, 20 March 2009, 09:06:53

VAG-COM Version: Release 409.1-US

Control Module Part Number: 8D0 907 401 H

Component and/or Version: 2.5l/4VT EDC G00AG D42

Software Coding: 02004

Work Shop Code: WSC 06325

1 Fault Found:

00575 - Intake Manifold Pressure

08-10 - Control Limit Surpassed - Intermittent

Opublikowano

Bład 00575 jest tylko potwierdzeniem tego

masz za***iste OB polaczone z praktycznie lezacą regulacja cisnienia doladowania

Opublikowano
  • Autor

Zrobilem dodatkowe logi zeby sprawdzic czujniki G2/G62.

Zimny:

2cyfgio.jpg

Cieply:

qxmp0y.jpg

W pierwszym z opisu diagnostyki wynika ze jest uszkodzony G2. Natomiast z cieplego ze termostat bo G2 i G62 sa takie same. Czyli G2 w takim razie jest sprawny ?? I dlaczego na zimnym pokazuje 30 stopni.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.