Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4B6] problem z tiptroniciem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem po wymianie skrzyni biegów, poprzednia padła, a na  tej mam mega problem, skrzynia jest w  trybie awaryjnym, pracuje tylko na 4 biegu, dorzucam zdjęcie błędów. Może ktoś przerabiał identyczną sytuacje i powie co jest grane tak, żeby nie uwalić kasy w błoto

 

80771590_2552236221664153_1661089845952380928_n.jpg

Opublikowano

Selekcjoner przełożony ze starej skrzyni?numer 3 na grafice 

 

getImage.png

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

Najprawdopodobniej tak, selekcjoner odpowiada za takie ustrojstwa?

Opublikowano

W starej skrzyni nie było tego błędu?  Możliwe ze coś nie tak z połączeniem elektrycznym,błąd zaworu wskazuje na zwarcie a plusem,czyli na wyjściu odczytu tego zaworu jest +12v. Sprawdź czy wiązka nie jest uszkodzona nigdzie.

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, pila24 napisał:

W starej skrzyni nie było tego błędu?  Możliwe ze coś nie tak z połączeniem elektrycznym,błąd zaworu wskazuje na zwarcie a plusem,czyli na wyjściu odczytu tego zaworu jest +12v. Sprawdź czy wiązka nie jest uszkodzona nigdzie.

Planuje dać do elektronika furę bo o takich rzeczach nie mam pojęcia. Poinformuje co i jak, aby na przyszłość ktoś wiedział co było winowajcą

Opublikowano

Ok napisz co znalazł elektryk,według mnie tutaj jest problem z elektryką. Skrzynia mechanicznie może być zdrowa.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam, odnawiam post, mam pewne pytanie, gdzie znajduje się sterownik skrzyni? 2002rok

Opublikowano
26 minut temu, Kosa1333 napisał:

Witam, odnawiam post, mam pewne pytanie, gdzie znajduje się sterownik skrzyni? 2002rok

W c5 jest z tyłu pod nogami pasażera z prawej,zapewne z b6 także. 

zobacz w puszce tam gdzie ecu

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

poleci ktoś elektronika w Lublinie?

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ogólnie rzecz biorąc widząc po mechanikach w Lublinie i elektronikach to mają niezłe bicie kasy na automatach, warsztaty odsyłają do siebie, a mamona znika.

Szukam rozwiązania na forach, jedna osoba z A6 miała identyczną sytuację, ale nie mogę do niej napisać(inne forum i dawno nie aktywny)

Więc...czy ta wiązka, która bezpośrednio jest popięta do skrzyni, może odpowiadać za błąd 18228?

17090 to już ogarniam, że selekcjoner

Bez tytułu.png

Opublikowano

Są 3 możliwości

-uszkodzona wiązka/podłączenie przewodu między sterownikiem a skrzynią (najbardziej prawdopodobne)

-uszkodzony zawór w skrzyni

-zimny lut/uszkodzony sterownik

Według mnie najbardziej prawdopodobne jest uszkodzenie przewodu/wtyczki przy skrzyni bo tam najgorsze warunki panują 

Pokaż zdjęcie odpiętej wtyczki i gniazda przy skrzyni

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.